izmir veya çevresi landirenzo bayi tavsiyesi

mufuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba sayın forum üyeleri, 2013 model astra 1.4 T Sport aracıma LPG montajı yaptırmayı düşünüyorum. Ancak olgun lpg konusunda tavsiyeden çok şikayette var. olayın aslı astarı nedir, güvendiğiniz bildiğiniz usta tavsiyelerinizi bekliyorum.

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam landirenzo markasını bilmem ama türk markası taktır. milliyetçilikten falan demiyorum. bende önceki arabamda tartarin marka vardı. basınç yapan bir parçası vardı adını dahi bilmiyorum. eskımeden dolayı patladı. degıstırmek ıstedım 200 tl parça fıyat cektıler. usta eger atıker marka olsaydı 50 tl parça dedı. neyse yaptırdım. usta atıker bayısı falan da degıl yanı. sımdı ınt uzerınde lpg parcası satan bı sıte var. gır bak atıker ıle dıger yabancı markaların aynı parçalar arasında 3 kat fıyat farkı var. sırf bu yuzden atıker taktırdım. dıyeceksın atıker ıle landirenzo arasında yakıt olarak cok fark var yada cok kalıtelı saygı duyarım ama bence yakıt olarak 1 mm dahı fark yok. kalıte bılmem.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yaklaşık 2.5 yıl önce Bornova landirenzo olgun lpg de montaj yaptırdım arıza ışığı yanmadı şimdilik şükür memnunum tek yaşadığım sorun yağ bidonu delinmiş değiştirmek için gittim montajı yapan çocuk askere gitmiş diğer çalışanlar 1 saatte bir bidonu takamadılar çok acemidiler şimdi çalışanları nasıl bilmiyorum ben bidonu değiştireli 1.5 yıl oldu

luchy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde pınarbaşındaki olgun lpg ile ilgili çok sıkıntı yaşadım ne yazık ki. Aracı götürdüğünüzde sıkıntı olsa bile yaptıkları ayarın kesinlikle problemsiz olduğunu iddia ediyolar ama yola çıkıp ankaraya giderken yokuş yukarı araba çekmeyince anlıyosunuz bi sıkıntı olduğunu. Ankara şaşmaz olguna götürdüğünüzde de bu ayarı kim yaptı diye soru ile karşılaşıyorsunuz. Bunlar benim tecrübem sıkıntı yaşamayanlar da vardır.