İzmir Organizasyon Sorumlusu "35KES52"

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla birkere kaydırdık buluşmayı demet hanım ekti :) Bundan dolayı buluşma tarihlerinde şayet katılmak istiyorlarsa katılırlar.En yakın buluşma 17 Ağustos'ta Kuşadası Adaland de üzgünüm :) :) :)

demet4863

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla birkere kaydırdık buluşmayı demet hanım ekti :) Bundan dolayı buluşma tarihlerinde şayet katılmak istiyorlarsa katılırlar.En yakın buluşma 17 Ağustos'ta Kuşadası Adaland de üzgünüm :) :) :)
ask olsun cagrı gelemıcegımı biliosun ertesi günü finalim war e bi helikopter fln ayarlarsan orasını bilemem artık :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama bende çok daha önceden tarihi belirledim kalmıs şurada 10 gün nasıl tarihi değiştireyim :) Kısmet değilmiş demek lazım...Başka buluşmaya katılırsın olmadı yaz çıkışı bir tekne turu daha yapılır bilemiyorum ama şu anda Adaland buluşmasını kaydırma imkanım malesef yok üzgünüm :( O kadar gelicek insanın planını programını son dakika değiştirtip iki ayaklarını bir pabuca sokturmak istemiyorum... :( üzgünüm :(

demet4863

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama bende çok daha önceden tarihi belirledim kalmıs şurada 10 gün nasıl tarihi değiştireyim :) Kısmet değilmiş demek lazım...Başka buluşmaya katılırsın olmadı yaz çıkışı bir tekne turu daha yapılır bilemiyorum ama şu anda Adaland buluşmasını kaydırma imkanım malesef yok üzgünüm :( O kadar gelicek insanın planını programını son dakika değiştirtip iki ayaklarını bir pabuca sokturmak istemiyorum... :( üzgünüm :(
yok artık onu gözden cıkardım gelemıcem yane ama ins tekne turunda görüsürüz bakalım ;)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah.Eylül başı gibi yapılabilir malum Eylül ayı Çeşme'nin en güzel ve en rüzgarsız olduğu ay ;)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Agustos sonu eylul bası dıyelım hem konaklıcak olan arkadaslar ıcın buyuk avantaj otel fıyatları yarı yarıya düşüyor.

astracoupe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yonja.com
çok yerinde ve doğru bir atama
çağrı kardeşimi yıllardan beri tanırım. bu işlerde çok başarılıdır.
opelim.net ailesine hayırlı olsun

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bundan sonra sizinleyim işallah izmrde yakın bir zamanda orgnzyon yapılır...