Izmir Drag

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçların durumunu bilmiyorum ama tek opel i herşeye rağmen destekledik herşeye rağmen tebrikler.. :alkis::pon::alkis:

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soner abiyi gördüm aydında combo önde cekicinin üstünde sarı gsi icinden kupa sallanıyo arkada 06 vectra vardı arabanın üstünde ege opel yazıyodu birinci mi oldunuz acaba :) otobüsle geciyodum bi şey yapamadım :)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda olan ve olmayan bizi destekleyen herkeze teşekkürler..tabi en başta bize çok yardımcı olan dragon(yavuz)kardeşime çok çok teşekkürler..

valla ben bişey anlamadım kendimizi bi anda katogori 5 te bulduk:D rakipler camaron,m3,m3 bide biz astra gsi... ilk yarışta 2 kez vıtes kacırdık :( ama ikinci yarış baya güzeldi ve m3 ü yedik:D ve 3. olduk..çok güzel bi gündü..ayrıca salih abiyide tebrik ediyorum oda 2.0 de 1. oldu

spa0211ue7.jpg

spa0210kd3.jpg

diğer fotolar en yakın zamanda arkadaşlar

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aynı anda sayfa actık herhalde kusura bakma .. Senı yenıden tebrık edıyorum saygılar ve sevgıler izmirden size ve Ailenıze

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
orda olan ve olmayan bizi destekleyen herkeze teşekkürler..tabi en başta bize çok yardımcı olan dragon(yavuz)kardeşime çok çok teşekkürler..

valla ben bişey anlamadım kendimizi bi anda katogori 5 te bulduk:D rakipler camaron,m3,m3 bide biz astra gsi... ilk yarışta 2 kez vıtes kacırdık :( ama ikinci yarış baya güzeldi ve m3 ü yedik:D ve 3. olduk..çok güzel bi gündü..ayrıca salih abiyide tebrik ediyorum oda 2.0 de 1. oldu

spa0211ue7.jpg

spa0210kd3.jpg

diğer fotolar en yakın zamanda arkadaşlar
Tebrikler.:alkis:

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenin gururu ustamız

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş