İzmir Buraya

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İzmir Buraya

çellocu link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=352.msg38807#msg38807 date=1309592189]
[quote author=çellocu link=topic=352.msg38806#msg38806 date=1309591729]
[quote author=HaKaN link=topic=352.msg38727#msg38727 date=1309527508]
ben izmire geldim bugün servise bıraktım aracı
pzt 1 günlüğüne tekirdağa gidip geleceğim önümüzdeki hafta bir izmir buluşyıması yapalım mı ne dersiniz :)

Merhaba Hakan hocam bende şu an Tekirdağ'dayım yardım edebileceğim bir durum varsa seve seve yaparım.
[/quote]
teşekkür ederim sn. çellocu eşimin okuluna uğrayıp okula başlama yazısını vereceğiz bu aşamada
ağustosda benim eş tayinimde olduktan sonra tekrar Tekirdağ'a gidip esas işler o zaman başlayacak
ev kiralama, eşyalar vs. baya iş olacak :)
[/quote]

Ağustos'ta malesef burda yokum 11-12 gün sonra İzmir'e geçiyoruz bizde. Pazartesi Tekirdağ'a mı geliyorsunuz yoksa direk ևorlu'yamı ? Tekirdağ'a geliyorsanız, dilerseniz ևorlu'ya gidip gelmenize yardım edebilirim
[/quote]

Otobüsle gelebileceğinizi düşünerek sordum  :)

trojentr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

izmir +1  byee

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

akşam üstü buluşması yapalım istiyorsanız ufak çaplı, illa 10 arfaç olması gerekmiyor 3-4 araç olsa bile yapılabilir amaç tanışmak bilgi alışverişinde bulunup sohbet etmek.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
akşam üstü buluşması yapalım istiyorsanız ufak çaplı, illa 10 arfaç olması gerekmiyor 3-4 araç olsa bile yapılabilir amaç tanışmak bilgi alışverişinde bulunup sohbet etmek.

Bana uyar, nerede ve saat kaçta hemen organize edelim :)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Eğer uyarsa yarın buluşalım hatta bu aksam bile olur

Söyle en azından 3-4 kisi olsak hoş olurdu hem bonus olarak hava filitresini gormuş olurdunuz :))

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ey güzel İzmirliler, bayramda izmire gelmeyi düşünüyorum, bir konuda yardımcı olursanız sevinirim:

Trakyadan Çanakkaleye geçip, gelibloudan feribotla karşıya geçip, akçay-altınoluk üzerindenmi? Yoksa feribotla Yalovaya geçip Bursa-Balıkesir istikametindemi gelmemi tafsiye edersiniz?
Sadece yolun uzunluğuna göre değil, yollardaki çalışmaları, yolun durumunu göz önüne alarak bir tafsiye yapmanızı rica ediyorum. Özellikle yakın bir zamanda İstanbul -İzmir arasında yolculuk yapmış arkadaşlar yolların son durumu hakkında yardımcı olursa sevinirim.

Not: Normalde feribotla yalovaya geçip, bursa üzerinden gelmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum, fakat Trakya bölgesini sevdiğim için, yol uzamasına rağmen o güzergahtan gitmekte aklımı çeliyor .

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Ey güzel İzmirliler, bayramda izmire gelmeyi düşünüyorum, bir konuda yardımcı olursanız sevinirim:

Trakyadan Çanakkaleye geçip, gelibloudan feribotla karşıya geçip, akçay-altınoluk üzerindenmi? Yoksa feribotla Yalovaya geçip Bursa-Balıkesir istikametindemi gelmemi tafsiye edersiniz?
Sadece yolun uzunluğuna göre değil, yollardaki çalışmaları, yolun durumunu göz önüne alarak bir tafsiye yapmanızı rica ediyorum. Özellikle yakın bir zamanda İstanbul -İzmir arasında yolculuk yapmış arkadaşlar yolların son durumu hakkında yardımcı olursa sevinirim.

Not: Normalde feribotla yalovaya geçip, bursa üzerinden gelmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum, fakat Trakya bölgesini sevdiğim için, yol uzamasına rağmen o güzergahtan gitmekte aklımı çeliyor .

En son Haziran ayında İstanbuldaydım Sn. Markopaşa ve gidiş-dönüş yolda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bende kısmetse Bayramda İstanbuldayım :)
Yol olarak Balıkesir üzeri seyahat ediyorum ben, ama tercih size ait tabi. Bostancıya gittiğim için Yalova-Pendik Feribotu ise benim için en mantıklı seçenek oluyor. Arabayı belediye otoparkına bırakıp oradan Büyükadaya geçiyorum.
İstanbul dönüşü körfezi arabayla geçmiştim, o yolu çok severim. Deniz kenarı, bol yeşil, keyifli bir sürüş oluyor.