İzmir Auto king'de Tavanım sarktı!!!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende pasta cila boya koruma yaptırdım 2 gun önce arabanın içi olduğu gibi toz autoking herhalde camları açıp yapıyor.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun...Yalnız sana bu kadar problem yaşatan birilerini şikayet edip hatalarını düzelttiriyorsunya bu yüzden başka türlü kıllık yapabilirler diye düşünüyorum...Belkide paranoyadır hatta inşallah paranoyadır ama ben böyle durumda zararın maddi karşlığını almayı tercih ederdim..Kendi işimide kendim hallederdimm..

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede oldu ankara sasmaz a gıttım camurluk agızları icin arabanın ıcını oylecene boya tozu yaptılar arabanın dısında boya tozları yapısmıs bıde arka tamponun sıyahında boya tozu sıcramıs cıkmıyo o kadar ıscılıklerı ıyı degıl musterıyede o kadar ıyı davranmıyolar kaskodan mını onarım hızmetınden yaptırıyodum o yuzden musterıyı onemsemıyolar

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çamurlukta göçük var diye bırakmıştım teslim aldım bi problem yok ama aracı yıkamasalar daha iyidi. :D. birde çamurluk sinyalim su almış nası yaptılarsa işi artık. Neyseki garantiden değiştirttim. =)

yavuzk2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler, işte herkes böyle hakkını aramalı bu ülkede yoksa kazıklanmaya devam ederiz. ayrıca adamların işi bu ama işini doğru düzgün yapmıyor, neden anlamış değilim, bilmiyor mu ki müşteri memnun kalmazsa bir daha geri gelmez, belkide kaybedeceğim 1 müşteri diye düşünüyor ama işte insanlar birbirleriyle paylaşıp ayrıca haklarını da ararlarsa (şu an burdaki gibi) öyle insanlar işlerini adam gibi yapmak zorunda kalacaklardır.

zamansız_066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun gerçekten sakin davranmışsın ben bu konulara hiç gelemem ama yarın yapılırken orda bulun bence bunu diyen kişi yapakende adam akıllı yapmaz

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun ama keşke hiç gitmeseydin Autoking'e daha önce birçok kişinin canını yaktıklarını biliyorum. Büyük ihtimalle bu adamlar rent a car'lar ile çalışıyorlar ve bu araçlara hiç özen göstermiyorlar ne de olsa kiralık araçlar ve bizm arabalarımızı da öyle sanıyorlar ve hiç özen göstermiyorlar. Benim kaskomda da var ama önünden bile geçmek istemiyorum. Tavan içinde şunu söyliye bilirim sabunlu bezle sildiklerinde kumaşın altındaki yapıştırıcıyı bozuyorlar ve mutlaka salıyor. Özel sıvıları olması gerekiyor.
İnşallah bugün bir problem olmadan alırsın aracını. Alamazsanda bu tüketici hatti var 187 galiba numarası şikayet et bence.

Ahmet Altınçubuk

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olay çoğu araçta yaşanabilen bişey onlar her nekadar sorn olmaz deselerde malesef beceremiolar... modeli biraz düşük araçlarda mercedes dahil iç temizlk yapıbda döşemesi sarkmaması çok zor... tabi işçilik önemli ama çoğunlukta sarkıo... sizin şansınız aracınızın tavanının suçlular tarafından deiştirilmesi... ben eski temizlkçim sayesinde bizim burda döşemeci süleyman die biri var onla kanka oldm... temizlkçiden randevu aldktan sonra onun teslim zamanına göre direk süleyman abidende alıodm :(

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugün öğle itibariyle Auto King'den aracımı almaya gittim. Sonuç gayet iyiydi. Tavanı serviste komple değiştirtmişler. Servis müdürleri recep beyede teşekkür ederek aracı teslim aldım. Bu arada istanbul genel müdürlüğede bir teşekkür mail'i yolladım.
Tekrar ilginize teşekkür ederim.

Son düzenleme: