İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

S

screem

Bilgi Girilmemiş
Ynt: İyiki Almışım Astra J'mi Helal Olsun-İşte bu bee Topiği

valla hakan bey ayarladık ama sonuç değişmedi bu gün servise gittiğimde sorucam tekrar nasıl oluyomuş eger bi sonuç alırsam arkadaşları bilgilendiririm

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

screem link' Alıntı:
valla hakan bey ayarladık ama sonuç değişmedi bu gün servise gittiğimde sorucam tekrar nasıl oluyomuş eger bi sonuç alırsam arkadaşları bilgilendiririm
peki, olmazsa ben de akşam üzeri bu konu için bir video çekip ekliyeyim bu başlığa

S

screem

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=screem link=topic=1150.msg37074#msg37074 date=1308384297]
peki, olmazsa ben de akşam üzeri bu konu için bir video çekip ekliyeyim bu başlığa
[/quote]
dancee

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

screem link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=1150.msg37076#msg37076 date=1308384372]
[quote author=screem link=topic=1150.msg37074#msg37074 date=1308384297]
[/quote]
dancee
[/quote]
Ayarlardan o özelliği açtıktan sonra, aracı stop edip kapıyı açın sonra bir kez sellektör yapara gibi kolu kendinize çekin. Eğer aracın kapısı kapalı iken yaparsanız özellik çalışmıyor kapının açık olması lazım

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bu özellik 2004 corsa'mda da vardı. güzel bir özellik. özellikle çok karanlık kırsal yazlık gibi yerlerde çok işe yarıyor. 30 sn sonra kendiliğinden sönüyor da, şu kumandadan açınca farların yanma özelliğini bilmiyordum...

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

benım bıldıgım stop edıldıkten sonra sellektor  kolunu  3-4 snıye kendnıze cekılı tuttugunuzda devreye gırıyor ozellık ve gayet guzel bır ozellık

S

screem

Bilgi Girilmemiş

opan servisine ben sordum servis sefi 2-3 dakika uğraştıktan snr aracı stop et kapıyı aç sinyal ve silecek kolunu kendine dogru çekince olduğunu söyledi.. 38hehh

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaslar sistem çok karışık degil. ister gunduz ister gece farketmez. araçtan inerken selektör kolunu direksiyona dogru bir kez çekin ve bırakın(kaç saniye olduğu önemli degil) sistem devreye girecektir.
sevgiler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

screem link' Alıntı:
opan servisine ben sordum servis sefi 2-3 dakika uğraştıktan snr aracı stop et kapıyı aç sinyal ve silecek kolunu kendine dogru çekince olduğunu söyledi.. 38hehh
aynen bu şekilde dün akşam denedim oldu bende de, yanımda kamera yoktu çekemedim ama
ek kısa sürede çekiyorum videoyu..

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Uzaktan kumandadan kapı açma tuşuna bastıgınız zaman, farların yanmasını istiyorsanız, auto modunda durması gerek far ayarının yoksa çalışmıyor bilginize