iyi yada kötü fikirlerinizi paylaşın lütfen..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saolun arkadaşlar walla jant arabayı anında değiştiriyor buna emin olun.. yay işi şimdilik askıda.. kapı çıtalarını ben hiç beğenmedim bi yerde çektirdim ama siz asla yaptırmayın bi yerde mümkünse izleyin we gidin kendiniz yapın çok kolay sadece emek istiyo.. ben şimdi kaliteli bi folyo alıp kendim yapıcam boş bi zamanda..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
saolun arkadaşlar kötü diyen olmadı çok şükür:)yay işi şuanlık askıda ondan önce xenon war;) haydar yaptık bişeler burakla birlikte güzelde oldu pişman değilim :)
görkem bizim yaptıgımız işler begenilir kardeşim yay tavsıye etmem fotolarda yuksek duruyo gözukuyo arkasi normalde goze yuksek gelmıyo yay atarsan surtebılme ıhtımalı var 215 ebat surter gıbı kardeşim cok geniş oldu taban aslında :D:D
kanka gelde zenon alalım :D
daha yanimada gelmesin

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay şimdilik kalcak ztn ewet resimlerde baya yüksek duruyo çünki hep alçaktan çektim ama normalde öyle göze batmıyo.. millet burağın yanına gitmeyin parasız sakın :)

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hayırlı olsun harbiden jantlar 10 numara olmuş bu kadar modellerin arasından iyi seçip takmışşsın.:good:yay olayına bence girme arkaya bi spoiler ve xenonla çok güzel durur gibime geliyo..ama spoiler şu bagaja yapışık olanlar pek hoş durmuyo bence i500 spoiler bomba olur...bu arada jantlar kaça patladı?

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim fikrim hiç elleme 3.5luk yay tamamdır. sonra ne yapmak istersen yap:D zaten harika durur sadelikteki cizgiyi kaybetmedikçe

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yay şimdilik kalcak ztn ewet resimlerde baya yüksek duruyo çünki hep alçaktan çektim ama normalde öyle göze batmıyo.. millet burağın yanına gitmeyin parasız sakın :)
görkem bılıyosun para sorun degil ıhtıbarimiz var esnafa allaha sukur;)
kanka gel zenon alıyım yada bi aksam yanıma gel :D:D

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar saolun allah sizlere daha güzel jantlar nasip etsin:) burak sen beni hiç sewmiyon galiba kardeşim.. kaça patladı die sorma kardeşim bi lassa impetus sport2 aldık sıfır 600ytl bide jantlar 2.el aldık 425ytl :)

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede çok güzel durmuş. Yakışmış......Güle güle kullan......