iyi pazarlar iyi tatiller

sellcuksky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım cuma gunu perte çıktı rıcam astra j kasada 1.4 benzinlimi 1.3 dızelmı kullanan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insan aklı genelde rahatlıgı sevdıgınden performans + daha sessız motor u tercıh edecegınden dırek benzınlı alır , siz ıkısı arasında kaldıgınıza göre kesin yakıt fıyatlarından sıkayetcısınızdır ki öylese ; 1.3 cdti tek secenek olabilir .. 1.3 cdti iyidir iyi !

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iş yıllık km ye de bakmıyor artık.(Dizel motorun ilerleyen yıllarda benzinli motorla aynı oranda arıza çıkardığını düşünürsek.)Benzinli araç kısa kullanımlarda daha fazla tüketim yapıyor.Bence dizel motor size daha çok fayda getirir diye düşünüyorum. Ama 1.3 CDTI den aşırı atik bir performans beklemeyin.Ben bizzat test ettim. Motor tatminkar ama bu sınıftaki araçta 1.6 CDTI motor olsa süper olur.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam 1.3 cdti alırım.Gayet tatminkar, yakıtıda muhteşem ayrıca vergide güzel...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beklenti performans ise her iki motor da sizi tatmin etmez, ekonomi tercih ederim derseniz (şu anki fiyatlara göre) dizel avantajlı ama tabiki tercih meselesi tabiki.
Yıllık yapılan km, vergi, bakım ve kasko maliyetleri vs ince hesap yapmak gerekir.

Benim sahsi kanaatim benzinli motordan yana olurdu,mumkunse turbo tabi :)

sellcuksky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cok tsk ederım j kasada dızel otomatık model yokmus sport tuşu hiç fene olmuyo clasııc ııı pert ettım ben harıkaydı sport tusu 1.4 140 hp de nasıl olur testte bakıcam paylasırım dılım dondugunce