ix it pro cızık gıderıcı kalem

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bıraz gecmıse donup aradım bu konuyu ama bulamadım eger yanlıs acmıssam sılınebılır bu kalemı satıcılar cok övuyo cızıklerı gıderıyomus aranız kullanan veya bılen varmı gercekten gıderıyomu kı ya bana cok garıp gelıyo öyle gunesten yararlanım derın cızıklerı bıle gıderıyo dıyolar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ışe yaramıyor dıye bılıyorum 1,2 tazıklı yıkamada cızık yere kelemle dolgu yapılan ye etkısı kayboluyor cızık meydana cıkıyor

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ince ciziklerde gecici olarak faydali oluyor ama reklamdaki gibi büyük cizikleri yok etme gibi olagan üstü özelliklere sahip degil.ben yaklasik iki yildir kullaniyorum dedigim gibi ince ciziklerde yikama durumuna bagli olarak bir kac ay kadar bir düzelme sagliyor ürünün cesitli markalari var bendeki orjinal fix it pro.

Son düzenleme:

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamen para tuzağı. Geçici olarak gizlediği çizikler zaten çok basit, aracın boyasına inmemiş yüzeysel çizikler. Bunları o kalem ile geçici kapatmak yerine pasta cila ile kalıcı olarak yokedebilirsiniz.

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede var uygulandıktan sonra güneş altında bekletmezseniz sonuç alamıyosunuz ayrıca uyguladıktan sonra 12 saat içinde tozdan kaçınmanız gerekiyo yoksa uygulanan bölgede resmen yag gibi tozlanma gözüküyo çok kötü bi görüntü oluyo. ve uyguladıktan sonra ilk yıkamadan sonra etkisi %80 azalıyo 2. yıkamada tamamen eski halini alıyor söylendigi gibi öyle büyük çiziklerde degil sadece çok ufak dikkatli bakılacak çiziklerde fayda saglıyor. almanızı tavsiye etmem çünki etkisi oldukça az kısa sürede eski haline dönmeside cabası.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım zamanında kullandım hiç bir işe yaramıyor zaten ince çizikleride iyice sildinmi geçer kaleme gerek yok para tuzağı

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar yok edemediği cizgi cila ile de gider hemde daha iyi :)
ya zaten bunlar hep para avcılığı başka birşey değil...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş yere para vermeyin hiçbir işe yaramıyor bizzat denemiştim.