İtina ile araç toplanır...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabamda da var 4-5 parça lokal boya ama gerçekten lokal :D expertiz raporuyla almıştım yetkili servisten değişen parçası da yok.gelgelelim satarken bu gibi adamlar yüzünden bizim araçlarımız fişleniyor resmen alıcılar da haklı olarak güvenemiyor

Sonra da ben boyalı arabayı galerime sokmam dediğimde herkes bana kızıyor.İşte bu tip insanlar yüzünden her boyalı araç kazalı şüphesiyle bakılıyor insanları ikna edemiyorsun.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
İstediğiniz kadar sahibinden.com sitesinden mesaj atın veya şikayet edin elinize bir şey geçmez. Ve bu ilandaki araç sahibi aracın plakasını bile değişebilirdi. O zaman kimse anlayamazdı.

Madem bu olaya karışıyız birilerin ağzı dili yanmasını istemiyorsak. Doğru yeri veya yerleri şikayet etmemiz gerek. Bana Tramer'e veya sigorta birliği gibi yerler.

Yoksa buradan atıp tutmak ile olmaz.

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar düzeltme mi yapıldı sonradan bilmiyorum ama ilanda en altta zaten değişen parçalar yazıyor.

Kaput
Sağ ön çam.
Sağ ön Kapı
Sol ön çam.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstediğiniz kadar sahibinden.com sitesinden mesaj atın veya şikayet edin elinize bir şey geçmez. Ve bu ilandaki araç sahibi aracın plakasını bile değişebilirdi. O zaman kimse anlayamazdı.

Madem bu olaya karışıyız birilerin ağzı dili yanmasını istemiyorsak. Doğru yeri veya yerleri şikayet etmemiz gerek. Bana Tramer'e veya sigorta birliği gibi yerler.

Yoksa buradan atıp tutmak ile olmaz.

Tramer-sigortaya ne diyeceğiz?
Araç sigortadan yapılmamış ama siz bi güzellik yapın. Bu araca kayıt açınmı?

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeterlimi?
Kaza anı videosunu bi izle istersen

haklısın da yorumlar hep sadece boya var diye yazılmış ilanda üzerine yapılmış. sonuçta adam değişenlerini de yazmış. Ama sanki değişen parçalar hazır boyalı geldi onlarda boya yok da diğer kısımlarda boya lokal boyalar var gibi vermiş ilanı.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Tramer-sigortaya ne diyeceğiz?
Araç sigortadan yapılmamış ama siz bi güzellik yapın. Bu araca kayıt açınmı?

Bakın Serkan bey

Çok fazla iğneli yazılar yazıyorsunuz. Saygılıyım tutuyorum kendimi.
Biraz daha sakin ve düşünerek yazın. Bilmiyorsanız sorun öğrenin.

Bu araç pert oldu sigorta şirketi yani kaskosu sahibine parasını ödedi sahibi parasını alıp honda civic marka araç aldı.

Bu olay polis tutanağı ile sigorta şirketine gitti. Aracı perte ayırdılar. Sonra bu aracı ihale veya farklı bir yol ile sigorta şirketi sattı.

Aracın polis tutanağı ve pert bilgileri Tramer ve sigorta şirketinde var.

Bizim anlatmaya çalıştığımız böyle bir aracın kayıtları nasıl tramerin cep telefonu hizmeti ile hasarsız olarak gözükür.

Lütfen rica ediyorum benim yorumlarıma cevap yazmayın. Eğer yazcaksınız biraz daha üslup ve saygı....

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın da yorumlar hep sadece boya var diye yazılmış ilanda üzerine yapılmış. sonuçta adam değişenlerini de yazmış. Ama sanki değişen parçalar hazır boyalı geldi onlarda boya yok da diğer kısımlarda boya lokal boyalar var gibi vermiş ilanı.

Hasar gören şanzumanı, motoru, motor bölümünü, kopan sağ arka tekerliği vs biliyoruz.
Para kazanmak için toplamış ucuz gibi satıyor. Ucuz olduğuna inanan çok olur merak etme ;)

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakın Serkan bey

Çok fazla iğneli yazılar yazıyorsunuz. Saygılıyım tutuyorum kendimi.
Biraz daha sakin ve düşünerek yazın. Bilmiyorsanız sorun öğrenin.

Bu araç pert oldu sigorta şirketi yani kaskosu sahibine parasını ödedi sahibi parasını alıp honda civic marka araç aldı.

Bu olay polis tutanağı ile sigorta şirketine gitti. Aracı perte ayırdılar. Sonra bu aracı ihale veya farklı bir yol ile sigorta şirketi sattı.

Aracın polis tutanağı ve pert bilgileri Tramer ve sigorta şirketinde var.

Bizim anlatmaya çalıştığımız böyle bir aracın kayıtları nasıl tramerin cep telefonu hizmeti ile hasarsız olarak gözükür.

Lütfen rica ediyorum benim yorumlarıma cevap yazmayın. Eğer yazcaksınız biraz daha üslup ve saygı....

Tutma koyver gitsin.
Ben nasıl iğneliyormuşum anlayayım. Sende sabır taşı olup çatlama