İtalya izlenimlerim ve tabi araçları:)

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben araştırdım kardeşim baktım bedeva 700 lira paramı dedim hatta sonra detaylarına baktım yuh dedim bi anda. onun için diyorum ki ayrımı gitsek acaba tursuz

Neden olmasın, oturup hesap yapmak lazım..

mutluluklar dilerim Fatih abi..

Genel olarak onlardan eksiğimiz olabilir. Fakat araba konusunda tabi ki yok
:)

Eyvallah bilader..

çok güzelmiş,avrupada gitmeyi planladığım ilk yer Fransız rivierası,bende 7-17 mayısta amsterdam-paris-düsseldorf-köln'e gittim,yollara ve trafiğin düzenine hayran kaldım.

yat limanının fotosu var mı?

Olması lazım..

aselemetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size ve eşinize ömür boyu mutluluklar!
imkanı olanların yurt dışı veya avrupa deneyimi yapmaları çok hoş,zamanında benimde birkaç uzakdoğu ve avrupa ülkesi görme imkanım olmuştu,seneler oldu.Yemek konusu hep problemdir,italyanlar pizzayı tepside yapar ve gerçekten bizim damak zevkine pek uymaz. değişik yerler ve yaşamlar insanın ufkunu ve hayata bakışını değiştiriyor.yalnız hayranlıkla seyrettiğimiz ülkelerinde elit semtleri olduğu gibi tozlu yolları,varoş sokakları ve nezaketsiz insanları mevcut. Paylaşımınız güzel olmuş!

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size ve eşinize ömür boyu mutluluklar!
imkanı olanların yurt dışı veya avrupa deneyimi yapmaları çok hoş,zamanında benimde birkaç uzakdoğu ve avrupa ülkesi görme imkanım olmuştu,seneler oldu.Yemek konusu hep problemdir,italyanlar pizzayı tepside yapar ve gerçekten bizim damak zevkine pek uymaz. değişik yerler ve yaşamlar insanın ufkunu ve hayata bakışını değiştiriyor.yalnız hayranlıkla seyrettiğimiz ülkelerinde elit semtleri olduğu gibi tozlu yolları,varoş sokakları ve nezaketsiz insanları mevcut. Paylaşımınız güzel olmuş!

Çok teşekkür ederim.. Söylediklerinize katılıyorum..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper! Mutluluklar öncelikle bende 3 ay sonra Fransa ya gidiyorum güneye Montpelliere kısmetse. Oradan schengen vizem olacagı için İtalya İspanya ilk gitmek istediğim ülkeler :) ve ispanyadan bagımsız tuttugum ibizaaa ibizaaaa :D

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tebrik ederim, ömür boyu mutluluklar

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper! Mutluluklar öncelikle bende 3 ay sonra Fransa ya gidiyorum güneye Montpelliere kısmetse. Oradan schengen vizem olacagı için İtalya İspanya ilk gitmek istediğim ülkeler :) ve ispanyadan bagımsız tuttugum ibizaaa ibizaaaa :D

Şimdiden iyi gezmeler Çağrı :)

Tebrik ederim, ömür boyu mutluluklar

Teşekkür ederim..

Fatih abicim Tekrardan Allah mutlu,mesut etsin :)

Arabalar fenaa :D

Hepsiyle bi tur attım berkay :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben onların hepsini geçen bizim cgg ile bi tokatlamışım varya of of of :D:D:D

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. abi gittiğinden hiç haberm olmadı ama geldiğinden oldu.

hoşgeldin. .)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutluluklar dilerim.gerçekten güzel bir seyahat olmuş.insanın dönesi gelmez heralde fakat ;

benim bir arkadaşım iş için milano ya gitti yerleşme imkanı vardı 10 sene ye yakın bir proje için adam 1 günde tası tarağı topladı geldi.noldu dedim hiç sorma boşver istanbul dan başka yerde yaşayamam ben dedi.hayret etmiştim gerçekten öylemi ?