isvcire ve cevresindeki opelim.net ciler ? avrupdaki opelim.net

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar
okulun bitmesi ile güzel izmirimi birakip artik isvcirede hayatimi sürdürmek icin zürichdeyim tabi izmirdede opel astra vardi burdada opel omega :)

merak ettim acaba forumda isvicreden ve zürichden kac üye miz var ?

bayramlarda veya özel günlerde bizde opellerimiz ile bulusalim aynen Türkiyedeki gibi aktiviteler yapalim dyiorum sizce nasil olur böyle orginizason olursa kac kisi katilir veya yilda bir kez avrupa opelim.net bulusmasi yapalim diyorum. bilmiyorum daha önce oldumu olmadimi ne dersiniz ?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten güzel düsünmüssünde zor biraz biz yaz tatilinde 10 kisi adanada bulusamadik kaldiki avrupada..:D

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten güzel düsünmüssünde zor biraz biz yaz tatilinde 10 kisi adanada bulusamadik kaldiki avrupada..:D

hocam avrupada daha kolay olur düüsncesindeyim cünkü en azindan burda benzin ucuz:p tabi isin sakasi ama bilmiorum öncelikle bir baslikda herkesin toplanmasi gerek kac kisiyiz görmemiz gerek bulusmasak bile opleim.net platformunda baslik altinda toplanalim. örnegin önümüzde weinachten den önce 2 hafta tatil var bu gibi tatillerde orginizayon yapilarak yakin olanlar bulusabilir dedim ya öncelikle bu baslik altinda toplanmamiz gerek sizde forumda tanidiginiz avrupali opelcilere ulasirsaniz güzel olur saygilarimla