İstediğin plakayı alma işi

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
ankarada,konyada ve bi kaç şehirde netten 30lira gibi fiyata alabiliyorsunuz.
dün istanbuldan aldık 1500tl verdik. Plaka çok süper değil ama isim soyisim son 3 rakımıda aynı...
bunuda 14bıne almıştık... 34 AGA 50

o plaka ağaoğluna 50.000'e satılır, elde edilen kârla bir araba daha alınır :D:D

citak87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
netten adresi ne acaba 06IBO06 ALSAK NASIL OLUR

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim eski Rekord'un plakada 06 ALA 11 idi. Yanlız tamamen sıradan denk gelen plaka:) Tabi bu plaka 1990'da alınmıştı. O zamanda bu tür atraksiyonlar varmıydı bilinmez.:)
Daha sonrada hep sıradan gittik:) Şansa kadere ne denk gelirse işte.

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana bu iş şöyle mantıksız ve şöyle mantıklı geliyor eğerki alınan araba kişi için maddiyatı geçdim manevi açıdann değerli ve ben bu aracı ölene kadar satmam dediği tipde bir araçsa o insan o araca tabiki bu tip şeylerde özelliği albenisi olsun isteyebilir normaldirde bir defalık alıcak çünkü o plakayı.. aracında manevi ibr değeri varsa bu tip bir plakaya özenile bilinir..

ama alıpda üç sene beş sene sonra satıcaksanız gereksiz boş bir atraksiyon..
tanımıyorum ama yakalaşık yan sitemizde 15 senedir duran bir mercedes var şu 88-89 model 300 sellerden araba fabrikadan çıkmış ilk günkü kadar diri tertemiz 15 senedir plakası hep gözüme çarpar 34 mrt diye başlıyor kesin sahibinin adı murat ve sanırım adam o aracı satmıycakda 15 senedir duruyor adamda..
peki ikimizin ismi de murat olsa ikimizde ankaralı olsak 35 MRT 06 almak istesek ve aynı zaman başvursak kim alacak plakayı?.. daha çok rüşvet veren mi?.. Rüşvete her zaman karşıyım, rüşvetle yapılan hiç bir işten hayır gelmeyeceğini düşünen bir insanım...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ikimizin ismi de murat olsa ikimizde ankaralı olsak 35 MRT 06 almak istesek ve aynı zaman başvursak kim alacak plakayı?.. daha çok rüşvet veren mi?.. Rüşvete her zaman karşıyım, rüşvetle yapılan hiç bir işten hayır gelmeyeceğini düşünen bir insanım...

kime kısmetse o alır bende rüşvete karşıyım ama özel bir işlem yaptırıcaksanız yani sıradan standart işleyişin dışında kendinize şahsınıza ek özel bir iş yaptırıcaksanız o zaman o ek bir mevlada vericeksinizdir.. rüşvet değilde normalde zaten o iş için ek bir para veriliyor diye biliyorum rüşvet kısmını bilemem ama öncelik isteyen kimseler tabiki ek bir mevla ordakilere verebilir onu bilemem kimseyide zan altında bırakmak istemem ama işin özü bende karşıyım rüşvete..

Dilsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34 ile başlayan plakaları nasıl bakabilriz Ankara emniyet müdürlüğünün yaptığı gibi bir uygulama var mı İstanbul'da ?

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kime kısmetse o alır bende rüşvete karşıyım ama özel bir işlem yaptırıcaksanız yani sıradan standart işleyişin dışında kendinize şahsınıza ek özel bir iş yaptırıcaksanız o zaman o ek bir mevlada vericeksinizdir.. rüşvet değilde normalde zaten o iş için ek bir para veriliyor diye biliyorum rüşvet kısmını bilemem ama öncelik isteyen kimseler tabiki ek bir mevla ordakilere verebilir onu bilemem kimseyide zan altında bırakmak istemem ama işin özü bende karşıyım rüşvete..
sizi anlıyorum lakin bu işlerin çoğu rüşvetle yapılıyor malesef. Türkiye'nin en önemli sorunlarından biri rüşvet bence. Bu işten ciddi para kazananları da bu forumdaki herkes açıkça biliyordur.