İşte Vectra B OPC ZENDER...Türkiyede bir eşi yok...

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve en sonunda ncdr100+cid ekran+cd changer ve kabloları tamamlayabildim.Emrah abime (opcline) sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Bugün Almanyadan gelirken otobanda malzemeleri bana teslim etti.Çok makbule geçti

süreç sancılı geçti ama hadi bakalım :D

montajı bekliyoruz.. cıkan malzemeleri de bana postala :D bi hayır hasenat işle hayat kısa malum :D

gelişmeleri takip ediyoruz

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi çulsuzum diyorsun da aracının en expensive donanımını almışsın ne ayak :D

Hala çulsuzum değişen bişey yok.Kredi kartına yaslandık.Battı balık yan fishing demişler :)

süreç sancılı geçti ama hadi bakalım :D

montajı bekliyoruz.. cıkan malzemeleri de bana postala :D bi hayır hasenat işle hayat kısa malum :D

gelişmeleri takip ediyoruz

Daha çalıştıramadım.Kendi denememle teybe can verdim.Cid in rölesi aktif ama bi beslama daha var onu diagramdan bakıp yapmam lazım :)

19102013312_zpsc29642cb.jpg

19102013314_zps619a465c.jpg

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam harikasın bikaç sorum var izninle bu malzeme sanırsam teyip in yerine takılıcak direksiyondaki kumanda modülü çalışacak mı? teyp ile ekran arasında ekstra bir görüntü aktarım kablosu çekiklicekmi? ve maaliyeti nedir hocam.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kerem hayırlı olsun.yalnız şemayı dikkatli incele ekran hassas yakma kısa devreye gelmez.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam harikasın bikaç sorum var izninle bu malzeme sanırsam teyip in yerine takılıcak direksiyondaki kumanda modülü çalışacak mı? teyp ile ekran arasında ekstra bir görüntü aktarım kablosu çekiklicekmi? ve maaliyeti nedir hocam.

Bu zaten car300,car400,ccr500 gibi orjinal vectra b nin teyplerinden.tek farkı renkli yol bilgisayarı ile olması.Navigasyonu olması,bazı modifiyelerden sonra geri vites kamerası,dvd player gibi özelliklerin eklenmesi.bütün kablo sistemiyle birlikte aldım maliyeti 1300-1400 tl falan oldu.

Bekliyoruz Kerem Abi :alkis:

Bende bekliyorum :)

kerem hayırlı olsun.yalnız şemayı dikkatli incele ekran hassas yakma kısa devreye gelmez.

Sağolasın abi.çok hassas civcivli bişey olduğunu biliyorum.Tek tek ince eleyip sık dokuyacağım

hayırlı olsun kolay gelsın :)

Eyvallah müdürüm sağolasın :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi insignia washerjet zımbırtıları uyumsuz ya vectra b ye, alternatifi PSA grupta bilgin olsun..Murat Abi de okursa burayı haberi olsun..Gerçi yazarım ona da şimdi..