Işte Opel Ve Nokia Uyumu ve ortaklıgı

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya bu ne komik birşey.. matah birşeyde değil ve güncellemek falan gereken birşeyde değil.. hele ki teknik servis le ne ilgisi var hala anlayamadım..opel ve nokia uyumu ne alaka ?

hacı murat ta da bir kaset çalar oldukça olabilecek hatta o kadar alet edevat yerine tek bir kalın girişi ince girişe çevirererk nokia n series a takabileceğin yada neyse hacı takıl sen ..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gentleman_' Alıntı:
fıkırlerını kendıne sakla sen herkes senın kadar bılmıs degıl ukala sey

o yüzden herkes e ben zaten bunu kullanıyorum diye cevap veriyor değilmi.. pardon yine ukalalık yaptım sanırım.. evet yaptım .

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben n958gb ta aynışeyi kullanıyorum, o sonradan aldığın aparata gerek kalmıyo, ayrıca tlf lada konuşabiliyorum.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim siizn orda arabayı yıkadıkdan sonra paspasın üerine dolarmı koyuyolar?yoksa sadece gelin arabasınamı mahsusu bende evlencemde bileyim dedimm:kop: :kop: :kop:

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim siizn orda arabayı yıkadıkdan sonra paspasın üerine dolarmı koyuyolar?yoksa sadece gelin arabasınamı mahsusu bende evlencemde bileyim dedimm:kop: :kop: :kop:
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
soner sen çok yaşa

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
Peki ses kalitesi nasıl cd kalitesinde canlı hışırtısız ses veriyomu?

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı süslemişsin ama yıkamayı unutmuşsun ;)
abi sanırım arabayı süsletim köyde gezilmiş yollara bakılırsa toz olması normal bence :Dbu arada ben aracımda cakmaga takılan kitlerden kullanıyorm ve ses kaliteside cd kalitesi gibi.
photo0007800x600tb4.jpg

Son düzenleme:

mybest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık cd player bile demode olacak neredeyse.ancak bir ip ucu o kaset convertorün çok iyi marka olması ses kalitesini yükseltir bende daha önceki aracımda kullanmıştım.philips in convertörü mükemmel kalite sağlıyor ama teypte iyi olmalı tabiki...

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bellek takılabilen bir teyp kullanıyorum ve memnunum... çakmaklığa takılanların sesi biraz boğuk çıkıyor sanki