İstanbul'da tavsiye edilebilecek yetkili servis

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadıköyde GEDİKLER servisi.çok memnunum.pendikten kalkıp kadıköye gidiyorum hesabını siz yapın...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gözün kapalı odak a git.

aracımı aldıgım balkana gittim 2 yıl boyunca.. ömrüm sıra beklemek , müşteri hizmetleriyle tartışmakla geçti.. tesadüfen odak a uğradım geçenlerde.. ve büyük sorunlarımı cözdüler.. herşey tıkırında.. herkes işini yapıyor..

ama unutma bizimkide tavsiye sonuçta.. karar sizin.. kolay gelsin..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odağı tavsiye etmem.. avrupanın en büyük showroom u dolayısıyla en karmaşık en içinde kaybolacağınız (işlemler açısından) bi servis orası..
bazı resepsiyonistleri iyi ama yinede tavsiye etmem...

bana arkadaş mar'ı tavsiye etmişti gittim memnun kaldım... garantiden klima ses yapıodu parçayı değiştirdiler ayrıca arada arabanın başınada gidebiliyosun bazı yerlerde.. odakta bunu yapmak çok daha zor.. fiyat olarak biraz pahalı galiba.. odak 210 lira demişti bakıma bunlar 270 falan ama mobil yağ koyuyolarmış....

eğer gidersen resepsiyonist idris bey var çok iyi birisi derdini dinler çözümler sunar :D
mesela benimde kasislerden geçerkenki ses problemi vardı bide ön camlar yarı açıkken ses yapıodu.. söledim kasisten geçerkenki sesi düzelttiler(garantiden) ama camda oluşan ses geçmemişti...
yani arabanın altındaki ses yapan şeyi düzeltmek kolay belki ama iç taraftan bişey oldu mu daha zor heralde... hee bu arada benim sinyal koluda ses yapıodu açıp yağladılar onunda sesini kesmişlerdi... bu dediklerim mar'da

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende odaka gidiyorum ama cevizlibag yerine bayrampasayi tercih ediyorum. fena degil. ama oradada tayfun beyi ( yanlis hatirlamiyorsam adi buydu ) gorun. digerleride fena degil ama bazen sizi anlamakta ve dinlemekte zorlaniyorlar. mar icinde iyi diye soyleniyor.

ueroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem opel mara hem bayrampaşa odaka ham topkapı odaka gittim.fiyataçısından mar biraz daha pahalı.hepsinde ilgilendiler.mar da alarm taktırım.rötuşu yazdırdım onlar yaptı.hepsinde aynı fiyat söylermişlerdi.sabahları koku geliyor diye bayrampaşa odaka gittim bir gün orda kaldı onlara da kapı altlarını rötuş yapın dedim yoğunluktan ufak iş diye bakamadılar.2 gün önce fiyat araştırdım aracıma cruise kontrolü topkapı odakta taktırdım.mar da cruise kontrole 250, bayrampaşa odakta 170-180, topkapı odakta 126 lira demişlerdi.seçim senin arkadaşım.ufak işçilikse mar, yok yağ deşimi senelik bakımları ise bence odak.

ueroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Eminim daha önce çok tartışılmış olabilir ancak arama modülünü kullandığımda dıyurucu bir cevap alamadım.

- Aracım 2008 Astra 1.6H ve sanırım 10bin km bakımı geldi. (insp 9500 gibi çıktı ekranda :))

- İstanbul'da avrupa veya anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı? Müşteriyle ilişki açısından, bilgi açısından, işçilik açısından.. örneğin bakımda aracımın arka süspansiyonlarından gelen gırç gırç seslerini de yaptırmak istiyorum, ön göğüsten gelen tıkırtı seslerine de çare bulmalarını isteyeceğim, bu konularda tecrübeli bir servis var mı bildiğiniz. ayrıca aracımın sabitleme kopçası kopan paspaslarını da değiştirmek istiyorum, bunları garantiden mi değiştirirler, yoksa hediye verebilirler mi (sırf sağ paspası verseler de olur)

- İnanın ödeyeceğim paraya çok bakmıyorum, astarı yüzünden pahalıya gelmesin, işlerini düzgün ve temiz yapsınlar, bir müşteri olarak beni memnun etsinler yeter.

Önerileri bekliyorum. Teşekkürler,
meftun arkadaşın dediklerini bilmiyorum ama araçlara fabrika çıkışı shell tavsiye ediyorlar.5-40 lık yarı sentetik yağ kokuyorlar.benim araç ilk 7000km içinde yağ eksiltmesi yapmıştı ordan biliyorum.bu arada benzinli araçların da bakımları ya sene de bir ya da sene içinde 15bini görürse o zaman.sizin aracın yanlış hatırlamıyorsam odakta kdv siz bakım fiyatı 230-250 civarı birşey tazıyordu.

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
arkadaşım bende avrupa yakasında oturuyorum aslında tavsiye edilecek bir servise ihtiyacım var ama şunu iyi biliyorumki kesinlikle OPEL ODAK KESİNLİKLE DEĞİL!!!

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meftun arkadaşın dediklerini bilmiyorum ama araçlara fabrika çıkışı shell tavsiye ediyorlar.5-40 lık yarı sentetik yağ kokuyorlar.benim araç ilk 7000km içinde yağ eksiltmesi yapmıştı ordan biliyorum.bu arada benzinli araçların da bakımları ya sene de bir ya da sene içinde 15bini görürse o zaman.sizin aracın yanlış hatırlamıyorsam odakta kdv siz bakım fiyatı 230-250 civarı birşey tazıyordu.

doğrudur.. benim dediğim 15000 bakımıydı şuan araba 37000 de yani nerdeyse 2 sene önce falan olan hadise benim anlattığım :D fiyat oranını kıyaslamak için eski tarihlide olsa yazdım...
210 du galiba o zaman şimdi 230 falan olmuş normal...
odak biz shell koyuyoruz demişti.. mardakiler mobil koyuyo.. işin aslı gm ve delphi diye güya opelin kendi yağ markasıda var...

yetkili servise gitmek biraz cüzdanınıza bakıyo.. ama atıyorum garanti süresi içinde arabada değişicek bişey varsa sizle ilgilenmeleri açısından marı öneririm daha doğrusu mardaki idris abiyi :)

ueroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta büyük işçilik masraflı işçilik varsa hasar işi varsa odak, ufak tefek işçilik zaman ayrılabilicak işçilik varsa mar.