İstanbul'da şu hasarı yaptırabileceğimiz yer.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: İstanbul'da şu hasarı yaptırabileceğimiz yer.

Doğan Abi Geçmiş Olsun...

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimde ezik hiç görülmüyor.. ezik yoksa boya atmasıda yok görünüyor... bence meguiars sonax gibi mekanlarda gerekli temizlik yapılır ve dolgu cila ile pırıl pırıl olur...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanıdık bir yer var istersen seni yönlendırebılırım, bagcılar gungoren sanayıde temız ışcılıgı var gecen arkadasın elentrasını götürdük gayet temız yaptı.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kimseyi kırmak istemiyorum, bu mesajı da yazmak istemiyorum ama bazı arkadaşlar bilgi sahibi olmadan fikir oluyorlar...

2000 lira masraf, parça değişimi, komple boyama falan yazık günah hem milli servetimize yazık hem de kesenize. Zımpara+polisaj ile tertemiz olur belki zımpara bile gerekmez, ne kadar çok seviyoruz servislere, autoking' e yolunmayı. Resimlerdeki hasar ile sizin çamurluktaki hasar nerede ise aynı, diğer iki beyaz çizgi ise boya transferi o da çok kolaylıkla çıkar. İşlemi yapan arkadaş ankara' da detailing konusunda profesyonelleşmiş amatör biri, linkte paylaşıyorum mahsuru yoktur sanırım.

http://www.forumboyakoruma.com/showthread.php/6-Mercedes-07-A-Series-Exterior-Detailing

Hiç birşey yapmadan önce Atas Waxy2000 alın üstüpü ile iyice yedirerek baskı ile uygulayın %70 gider zaten.

[img=800x600]http://i1082.photobucket.com/albums/j370/silveres/mrA7/ma6.jpg[/img]

[img=800x600]http://i1082.photobucket.com/albums/j370/silveres/mrA7/ma7.jpg[/img]

[img=800x600]http://i1082.photobucket.com/albums/j370/silveres/mrA7/ma17.jpg[/img]

mell35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Doğan; bana da pasta ile geçermiş gibi geliyor ama yoksa eğer Maslak sanayi de bi usta tavsiye edebilirim.(Sanırım özelden yazmam gerek) Ya da Maslak Autoking'inde işçiliğinden memnundum, bi kaç sene evvel. Çok şükür uzun zamandır ihtiyacım olmuyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan çok geçmiş olsun tek önerim Bülent Abi'nin önerisi, kesin sorunu çözer, deneyimle sabit :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir yakınımın megan 2 aracına arka çamurluk ve kapıdan girdiler servis 3 bin TL ve çamurluk değişimi demiş sanayideki özel ustama götürüp hallettik yarılmak üzere olan arka çamurluğu düzeltti boyadı ve sonuç hasarsız çamurluktan boya cihazı ile bakmayınca kesinlikle anlaşılamıyor... Değişim yapılmadı değer kaybı ciddi olmadı sanayideki ustalar işi biliyor istanbuldada bulursunuz iyi bir kaportacı

servise 1 kez gideceğim oda ilk bakım için onunda maksadı garanti işini 2 sene kullanmak 7 ay oldu araç 4 ay sora bakıma giderim diğer bakımda 2. seneye denk gelir o zamanda özel servise giderim maksat şu garanti işini yabana atmamak

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan bu başlık için çok zaman ve efor harcıyor - korkarım ki sağlığından olacak!  8)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Noldu şimdi Audi'ye? Son durumu ne? Moralinizi bozmayın bu haliyle verirseniz ben kullanırım :D