İstanbul'da oto pazarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu saptı.. İstanbulda oturdugum bahcelievlerde bir cadde üzerinde neredeyse 50 ye yakın galerici var..

Çobançeşmede sürekli üstü acık otopazarı var..

ilk sayfada bir arkadaş yazmış neredeyse 1000 e yakın galerici var diye oranın nerede oldugunu bilmiyorum ama duymuştum..

İstanbulda son yıllarda bu tarz seyler bir araya getiriliyor.. :) Galericiler Kuyumcular :):)
kolay gelsin

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu açan ağabeyim bakımlı olduktan sonra hiç sorunlu olmuyo istanbul arabası. bende 34 plakalıyı 06 yapıp 5 sene bindim inan hiç bir sorun olmuyo çürüyomuş falan hikaye bunlar yalnız dikkat et haşat araba vermesinler. 2007 de yaşıyoruz öyle araba 5-10 senede çürümez durduğu yerde

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HSG' Alıntı:
ya biyere kadar okudum sıkıldım.. Paso ankara ankara.. istanbulda nem varsa ankarada soguk ozaman.. Eger okadar nazlıysanız 0 kmh tercih edin! Elbet herkes kendi için en iyisini ister ama "-34 plaka alınmaz.." mantıgı mantıksızlık..Bu işi anlayan insanlarla pazarlara cıkın eğer cok kafanızı yoruyorsa yada bu işten anlamıyorsanız.. Çalıntı çalıntı diyorsunuz.. Çalıntı araçların neredeyse hepsi parçalanır.. Kalanlarda ya boş bir arazide yada yolda yakalanır.. Bazı seyler bukadar basit ve kolay degil 2007 de yaşıyoruz...Polisin önünde duran ufak tefek ekranlara safa yazsan biografim cıkacak :)
Çalıntı arac eğer kıymetli ise yani lüks ise change yapılır en iyi karda böyle elde edilir ki sen de bende anlamayız arac saglam mı değilmi diye.İtelerler yani 2 gün sonra elnde patlar mahkeme mahkeme dolanırsın artık...

serseri50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

arkadasım senın yerınde olsam KAYSERi pazarına bakarım ..Eger istanbulda umdugunu bulamazsan Kayseriyide bi dene derim ben...İstanbul arabalarında korkulan denizden dolayı arabanın altının curuk olması bence kacınılmaz haberın olsun..

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lütfen pazarımıza laf atmayalım :D

bu arada ümraniye kartal göztepe samandıra rami de falan var diye biliyorum kapanmadılarsa tabi iş yok yaa

birde yenibosnada var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...