İstanbul Anadolu Yakası Özel Servis Önerisi olan :s

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Suleyman ustaaa :)

vanyrysy.jpg

Tapatalk.

Adam adam 2 dakika spoiler boya hatasını bile düzeltti be.... :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kim ki Mustafa? Tam yeri neresi? Dükkan adı nedir?
mustafa karamehmet :)
abi bostancı köprüsüne çıkarken bostancı otomotivin orda kalıyor. adını hatırlamıyorum ama ledli tabelası var honda opel vw falan yazıyor...

esratilla

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yararlı bir tavsiye olması açısından İstanbul Anadolu Yakası için Libadiyedeki OpelTech'i bugünkü ziyaretim sonrası öneriyorum.İçerdeki araçlardan konularında ne kadar başarılı olduklarını anlamanıza yeterli.En önemli artısı servis sahiplerinin araçlara kendilerinin müdahele etmesi.İşçilik olarakta gayet uygun fiyat veriyorlar.Güvenilir bir yer.Bu arada bugünkü ziyaretimde gördüğüm ; Gebze,Kurtköy ve Pendikten bile daimi müşterilerinin olması.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yararlı bir tavsiye olması açısından İstanbul Anadolu Yakası için Libadiyedeki OpelTech'i bugünkü ziyaretim sonrası öneriyorum.İçerdeki araçlardan konularında ne kadar başarılı olduklarını anlamanıza yeterli.En önemli artısı servis sahiplerinin araçlara kendilerinin müdahele etmesi.İşçilik olarakta gayet uygun fiyat veriyorlar.Güvenilir bir yer.Bu arada bugünkü ziyaretimde gördüğüm ; Gebze,Kurtköy ve Pendikten bile daimi müşterilerinin olması.

Eski bir servis, ben memnun kalmamıştım.
Pendik sanayiisinde bir dükkan var. Adını unuttum, ustasını tanırım. Sabri usta iyidir ama servisi bilemediğimden gidemedim.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracımda rölanti dalgalanması ve kendi kendine parklardayken far açma sorunu var bunlar için anadolu yakasında gidebileceğim öpmeye çalışmicak servis önerisi olan var mı acaba? Ben biraz araştırdım ama tam bilemedim
1-Opel gedikler hasanpaşa
2-Tech Opel Ataşehir
3-Opel Ataşehir San-Car

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracımda rölanti dalgalanması ve kendi kendine parklardayken far açma sorunu var bunlar için anadolu yakasında gidebileceğim öpmeye çalışmicak servis önerisi olan var mı acaba? Ben biraz araştırdım ama tam bilemedim
1-Opel gedikler hasanpaşa
2-Tech Opel Ataşehir
3-Opel Ataşehir San-Car

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yetkili serviste Aracıniz kaç model bilmiyorum ama 5 yaş ve üstüne işçilik parça yüzde 25 indrimli bugün bilgi aldım hesaplama göre dışarıda ki fiyatla 50 tl fazla istediler bana sundukları hizmet icin bence serviste yaptırın kesenize uyar ise

baymavi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada gecen ustalardan veya servislerden herhangi birisine kendi parcalarimi alip gitsem yapacak olan var mi?
Aslinda yetkili serviste bakim yaptirmak bazen uygun olabiliyor. Ama ben yag meselesi yuzunden gitmek istemiyorum. GM yagi sevmiyorum. İlla mobil olacak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel