İstanbul Anadolu Yakası Özel Servis Önerisi olan :s

erdttk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı 10000 bakımına götürüceğim.İstanbulda tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz özel servis varmı ?
Bikaç yere sordum yağ+filtreler+bujiler+işçilik 200-200 TL civarı fiyat çektiler. Tabi 300 diyen 280 diyende var :D Devamlı tercih ettiğiniz özel bir servis varmıdır ? Sürekli aracımı gönül rahatlığı ile götürebileceğim bir servis arıyorum :confused:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erdi Bey,
0532 5816524 mustafa bey Bostancı köprüsü altında benim ismimi verin yardımcı olur çokta memnun kalırsınız.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa abi candır valla. geçen ay baya bir haşır neşir olduk 3 araba :D

erdttk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavsiyeniz için teşekkürler uğricam mutlaka bakalım :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL GEDİKLER HASANPAŞA... BENDE ARACIMIN Bakımını orada yaptırmıştım. Gerçekten iyiler alican sağolsun tanıştırmıştı beni.

erdttk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL GEDİKLER HASANPAŞA... BENDE ARACIMIN Bakımını orada yaptırmıştım. Gerçekten iyiler alican sağolsun tanıştırmıştı beni.

Kararsız kaldım açıkçası. Bikaç yer dolaştım 200-220 civarı fiyat söylediler. Bi arkadaş maltepede Boycan Opel var dedi oraya bi bakim dedim. Adamlar aynı malzeme aynı yağ 320 TL dedi .:mad: yetkili servisi zaten 270e yapıyo sana gideceğime yetkili servisine giderim daha iyi :D Maltepede biyer daha var Garage-84 diye orayada bi bakıcam. Çok uzakta biyerde de olmasın istiyorum tuzladan oraya gelmesi sıkıntı oluyo :) Tavsiyelerinizede bakıcam saolun.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kararsız kaldım açıkçası. Bikaç yer dolaştım 200-220 civarı fiyat söylediler. Bi arkadaş maltepede Boycan Opel var dedi oraya bi bakim dedim. Adamlar aynı malzeme aynı yağ 320 TL dedi .:mad: yetkili servisi zaten 270e yapıyo sana gideceğime yetkili servisine giderim daha iyi :D Maltepede biyer daha var Garage-84 diye orayada bi bakıcam. Çok uzakta biyerde de olmasın istiyorum tuzladan oraya gelmesi sıkıntı oluyo :) Tavsiyelerinizede bakıcam saolun.

Ben benzinli aracıma her şey gm marka yağda öyle konuşmuştu 210 TL ye yaptırmıştım GEDİKLER de servisin ilgisi alakasına zaten laf yok... Dediğim ailedensiniz gibi davranıyorlar sağolsun ustalaara nazımızda geçiyor.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben benzinli aracıma her şey gm marka yağda öyle konuşmuştu 210 TL ye yaptırmıştım GEDİKLER de servisin ilgisi alakasına zaten laf yok... Dediğim ailedensiniz gibi davranıyorlar sağolsun ustalaara nazımızda geçiyor.

-Abi ses var.
-Defol git, al arabani lifte ne yapiyorsan yap!

:D

Tapatalk.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Olum yukarı çıktıya inmiyor aşağı :) hshahaha
Abi nasıl bineyim buna...
- Ya bir hafta idare et.
-Abi sökelim bence :)

Favorim boya atölyesi :)

Suleyman ustaaa :)