İstanbul Anadolu Yakası Opel Yetkili Servisleri Fiyat Bilgisi

booraa67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize merhabalar,bugün 2012 model Opel Astra J 1.4 T Cosmo Active Select aracım için İstanbul Anadolu Yakası'ndaki yetkili servislerden 30.000 km bakımı için fiyat aldım.Opel Değer 820 TL,Opel ATM 728 TL,Gedizler 803 TL fiyat verdi.Aracımın daha garantisi bitmediği için özel servislere gitmek istemiyorum.Fiyatlarda gördüğünüz gibi,sizce bu üçü arasından hangisine gitmeliyim?Hangisinin ustaları ve işçilikleri daha kaliteli ve düzgün?Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum arkadaşlar,şimdiden çok  thnxx hepinize  steeringwheel

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İstanbul Anadolu Yakası Opel Yetkili Servisleri Fiyat Bilgisi

Cok pahali cokk.
Avrupa yakasi odak derim.

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu ne ya soygunun başka türlüsü yaklaşık 1 sene önce bu fiyatları 30 bin için bende almıştım gerçi bizimki dizel en az 530 en fazla 650 tl fiyat çekmişlerdi. Benimde garantisinin bitmesine 6 ay kala tanıdık özel servise gitmiştim. Toplamda 250 tl harcamadan sonra işlemi bitirmiştim. Şimdi hem garantim çoktan bitti hem de hala aynı servise bakımları yaptırmaya devam.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anadolu yakasında bir tane adam gibi servis yok desem yeridir.  :(
Bence bakım için anadolu yakasını direk eleyin ve Topkapı Odak'a gidin.
Odak'a gittiğinizde Tarık Bey ile görüşüp, OpelsizAsla'dan geldiğinizi belirtirseniz hem uygun fiyat alırsınız hemde ücretsiz motor yıkama olanağından faydalanırsınız.
Ayrıca atık bedeli ve sarf malzemeler için de ücret ödemezsiniz.  greatt

Ama ben Anadolu yakasında yaptıracağım derseniz de özellikle Opel Değer'den uzak durun. Eski adıyla Opel Erpaş, yeni adıyla Opel Değer hayatımda gördüğüm en acemi ve ilgisiz servis. Orada bakım yaptıracağıma aracıma bakım yaptırmadan bir sene daha gezsem daha sağlıklı olur.  :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odak uzak gelirse gerçek i de tercih edebilirsiniz fiyat aşağı yukarı böyle olabilir ama en azından güvenilir