İskenderun 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün öğrendiğim kadarıyla 05.01.2008 tarihinden itibaren iskenderun 1. deniz er eğitim alay komutanlığına düşmüş bulunmaktayım.sizce bahriye olmanın diğer askerlere göre avantajları nelerdir?bide orda askerliğini yapan varsa düşüncelerini alabilirmiyim :D

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 yılında orda askerlik yaptım çok güzel bir yer ancak bu mevsimde çok soğuktur olsun ordan da marmaris,izmir,gölcük,zonguldak olabilir hayırlı teskereler

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağol abicim.teşekkürler iyi dileklerin için ;)

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Benim memlekete düşmüşsün, hayırlı tezkereler...
Memleketimi övmeyi sevmem ama fena değil rahat edersin inşallah.
Şu an bende 100 km uzakta görev yapıyorum ama yardım edebileceğimiz bir konu olursa elimden geleni yaparım.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatayın iskenderunun kızlarına dikkat et diyorum başka bişey demiyorum;)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahriyeli olmuşsun, sudan uzaklaşmazsın , dagıtım için endişe etme.Hayırlı teskereler

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın LND arkadaşım, ne o canını çok mu yaktılar yoksa :D:D isim ver gidip vurayım onu :D:D (gerçi bayanlara el kalkmaz ama boşver :) )

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli Teskereler Dostum Manzarasi Super 1 Yer Deniz Ayaklarinin Altinda Iskenderun Tarafi Bu Mevsimde Nemli Soguk Ve Acayip Yagmurlu Olur Gök Yariliyor Sanirsin Ilk Gittiginde Sicakmis Gibi Hissedersin (ankaraya Göre) Ama Yavas Yavas Usumeye Baslarsin.
Denizci Ve Havacilar Karacilara Gore Daha Rahattir Ama Farketmez Senin Gittigin Yerdeki Komutanina Bagli Tamamen.
Canim Benim Ya Hayirlisi Olsun Canim Kardesim Artik Opelim Net Ailesi 1 Az Daha Rahat Uyuyacak 1 Neferimiz Daha Bizim Icin Nobet Tutacak Ne Kadar Kutsal Birsey. Ben 2000-2002 Arasi Yaptim Askerligimi Isin Dogrusu Cokta Fazla Nobet Tutmadim Tugay Harekat Sube Yazicisiydim Ama Tuttugum Her Nobeti Biri Icin Tutardim Bu Nobet Annem Icin Rahat Uyu Anne Bu Nobet Babam Icin Rahat Uyu Baba Falan Diye Dua Ederdim Bizim Dualarimizda Seninle Ve Tum Mehmetciklerle Unutma Dostum Tanidigin Tanimadigin Her Turk Vatandasinin Cani Namusu Sana Emanet Kendine Iyi Bak Yanina Neler Alman Gerektigini Biliyorsundur Umarim :)