İşitme engelli çocuklar

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelen bir maili paylaşmak istedim.İhtiyacı olan tanıdığı veya yakını olabilir.Forward etmek isteyen olursa mail formatında da yollayabilirim.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş çevremde var ama yaşları 16 üzerinde arayıp soracağım belki kabul ederler..

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım çok güzel çok teeşekkürler de benim de etrafımda yok

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cerrahpaşa tıp fakültesinin bu yöndeki eğilimi gerçekten çok güzel ve umut verici. Benim kardeşimde Bir işitme engelli. Kardeşim 2 yaşından 7 yaşına kadar cerrahpaşa'da tedavi gördü ve iyileştirilmeye çalışıldı.Çok şükür işitme sorunu devam ediyor ama konuşabiliyor. Yani normalde bu hastalığa sahip olduğunuzda çocukken herhangi eğitim-öğretime tabi tutulmazsanız dilsiz oluyorsunuz. Duyamadığınız içinde konuşma yeteneğine sahip olamıyorsunuz. Allah'a şükür benim kardeşim bu evreleri atlattı. Tüm ailemiz için çok zor yıllardı ama atlattık çok sükür. Kardeşimde normal her insan gibi toplumda yer alabiliyor artık. Bu E-mail'ide ileten abime teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten çok önemli bir iletişim yolu. Bende çevremdekilere duyurmaya çalışacağım. Bu arada belirtmekte fayda var. Bahsi geçen cihazlar ucuz cihazlar değil. En kötüsünün tanesi 700-100tl arasında değişiyor. Benim kardeşimin cihazlarına neredeyse 2 şahin parası harcandı. Tabiki önemli olan sağlık olunca maddiyat "0" kalıyor. Tekrar teşekkürler.

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Konuyu Hortlatmak gibi olmasın ama hala veriliyormudur acep merak ettim şimdi, bende işitme engelliğim fakat bu konudan yararlanabilmek için istenilen yaşı çoktan geçtim :) şükür maddi olarakta çok sıkıntıda da değilim ama bir engelli derneğinin sosyal aktifelere katılıyorum e haliyle etrafımda bir kaç işitme engelli kişiler ve çocuklar karşıma çıkıyor, faydamız olsun :)