isim değişikliği

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adas bır sey sormak ıstıyorum mahkemeye ne dıyerek ısım degısıklıgı dosyası actırdın ve malıyetı ne oldu

sanırım ıyı bır bahanen olacakki isim degişikligi gercekleşsin

bu arada ümitle iyi poz yakalamişşiniz

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adas bır sey sormak ıstıyorum mahkemeye ne dıyerek ısım degısıklıgı dosyası actırdın ve malıyetı ne oldu

sanırım ıyı bır bahanen olacakki isim degişikligi gercekleşsin

bu arada ümitle iyi poz yakalamişşiniz
Bir Bülent olarak bunu ben de merak ediyorum açıkçası :)

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Ben de Alperen ismini sevmediğiniz halde neden nickinizi ilk başta bülent yapmadığınızı merak ettim. Cevaplamak zorunda değilsiniz tabi ki...

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun bülent abi Herkezin Kendi İsteği Karışamazsın Bişeyde Diyemezsin ama merak üzerine sorabilirsin Yanıtlamakta zorunda değil yaptığın ayıp bişey değil bülent abi hiç bi şekilde bunu düşünme bile...Yanlışım Varsa Af ola...

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar o şekilde üye olmuştum değiştirmek istemedim başkanı yormayalım dedim :)
mahkemede hakim kararına kalan bir şey
eğer normal gazetede ilan verilmesini hüküm ederse avukatlık masrafı dahil 300 tl olay bitiyor;ancak yerel gazetemiydi aklıma gelmedi ona hüküm sayarsa avukatlık masrafı dahil 1300 tl buluyor;hakime kalan bir şey sonuç

Son düzenleme:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya tam bu konu üzerine araştırma yapmaya başlamıştım. hatta emsal kararları falan okuyordum bu başlığı gördüm.

Benimde herkesde olduğu gibi bir aile resinin koyduğu isim birde aile içinde genel olarak çağrılan ismim var. Aile resisi yani babam eski bir aile büyüğümüzün adını koyduğu için resmi olarak nüfusda o yazıyor. ancak arkadaşlar ve ailenin yanı sıra akrabaların büyük kısmı başka bir isimle çağırıyor. iş çevresinde bazen dumur durumlar yaşıyorum bu nedenle:D

Şimdi benim size sorum şu olacak; ben değiştirmek değilde diğer ismide kağıda ekletmek istiyorum bunun için neler yapmalıyım ve bunu yapmak mümkünmü?

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapabilirsin ama yine mahkeme kararıyla olmadı gereken bi şey bu bülent abi geldiğinde yardımcı olucaktır senin soruna ;)