ışıklar hakkında yardım

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar... Astra h aracımın arka plaka ışıklarına ve bagaj içine led lamba takmak üzere yola çıkmıştım ancak, taktığım ledler yanmadı. Akım kesildi, eski sarı ampülleri takmaya çalıştığımda bunlar da çalışmadı. Büyük ihtimalle sigorta attı diye düşünüyorum. Bu ışıkların sigortası nerede ve kaç numaradır bilen var mı?

Not: Bahsettiğim ışıklar dışında diğer ışıklarda herhangi bir sorun yok, sadece bagaj içi ışığı ve palaka aydınlatması yanmıyor

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam emin olmamakla beraber devre koruması vardır.led ampüller normal halojen ampüllerden daha az elektrik cektiği için araç bunu arıza olarak gösteriyor ve otomatikman kesiyor elektriği.ardından yanmaması olayı sigorta problemi olabilir.patlak olan sigortayı bulduğunuz zaman üzerinde yazar kac amper olduğu.kolay gelsin....

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tolga onların sigortası bagaj lambasının yanında halı kapağın altındaki sigorta kutusunda olması lazım. Ama kesin cevap TIS2000 programı olan birisinden öğrenebilirsin yada kullanma kılavuzuna bak. TIS2000 programı sanırım Etem Bozkurt Bey'de var. Ona sor bence.

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bugün bagajdaki sigorta kutusunda bulunan bütün sigortaları kontrol ettim hepsi sağlam görünüyor. Bakalım nasıl halledeceğim. Ethem abiyle görüşeyim bir de.

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TIS 2OOO'i de indirdim fakat bilgisayara kuramadım hata verip durdu. Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum, bu ışıkları nasıl düzelteceğiz?