ışık açma düğmelerini LED ile aydınlatdım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vardır orjinal ampüllerin led lileri bile oluyor ledli ampüller falan
ama şuna dikkat et adamın bu işde tecrübesi varmı senin arabayı kobaylık kullanmasın çok şeyi deneme yanılma yapar..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
vardır orjinal ampüllerin led lileri bile oluyor ledli ampüller falan
ama şuna dikkat et adamın bu işde tecrübesi varmı senin arabayı kobaylık kullanmasın çok şeyi deneme yanılma yapar..
adamın esaa ilgi alanı...beyin tamiri-air bag tamiri-abs tamiri-chip tunıng-dijital ve mekanik kilometre tamiri bilgisayarlı arıza tespit-bsi tamiri-carbon clean-anahtar kodlama elektrik elektronik işler aynen kartında böyle yazıyor bende beyin kontrolu için gitmiştim km ekranlarını sökup taktığını görunce sordum adama boş zamanım olması lazım dedi onlarla ilgilenmem için dedi sen yaparım de dedim ben sana bir dunya yaptıracak arkadaş bulurum diyince senin arabayı yapalım sen gör diğer arkadaşlarına tavsiye edersin dedi randevu alıp yaptıracağım ondan sonra burada paylaşırım..

pashalil33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz yapamıyoruz heveslendiriosunuz bizi kardeşim:p
benimde aklımda vardı ama nasıl yapacam bilemiyorum..

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş. elinize sağlık. bugün benim far anaharını sötük sadece bir ampülünü değiştirecektik. öyle led falan takma gibi bi becerimiz yok. ampülü değiştirdik fakat gösterge ışıklarnı kısıp yükselten ayar çalışmıyor. tam tutturamadık die 2-3 kere söktük taktık ama yara çarkı takılmış takılan metali aşağı yukarı yapıyor ama göstergede bir değişiklik olmuyor. ve bunları yaptıktan sonra devir saatinin oradaki aydınlatma gitti. şu an benim km paneli yarım aydınlanıyor. bana yardımcı alabilecek arakadaş varmı? bu far anahtarını söken arkadaşlardan yardım edebilen var mı?

defleppard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlhan bey merhaba çalışmanız çok güzel olmuş tebrik ederim. Bendede 97 vectra gls var geçen ay gösterge ve aydınlatma panelinin ışıklarını Led'e çevirmek için tanımadığım bi oto elektrikçiye gittim, Ledler dahil 60 tl'ye hallederis abi dediler anlaştık söküp yapmaya başladılar ledleri felan taktılar konsolu yerleştirdiler, sonuç oldukça sönüktü, sanırım kalitesiz led takmış... biraz tartıştık ücretini ödedim ama helal etmedim, yaklaşık 2-3 gün sonra taktığı ledler patladı, 1 aydır gösterge ışıkları yanmıyor ve km sayaç ışıklarıda söndü, çok canım sıkıldı, kaş yaparken göz çıktı resmen, kimseyi tanımadığımdan ötürü güvenipte aracı başka yerlere götüremiyorum. Ben Erzurumdayım artık şu ışık işini halletmek istiyorum sizlerin tanıdığı bu işi halledebilecek birileri varmı beni yönlendirirseniz inanın çok memnun olurum.

Erzurumdan selamlarımla...

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen kendi el becerim ile yapdım matığımı kullanarak ilk kez sökdüm ve yapdım
eğer istanbulda olsaydınız sizlere seve seve bu tatil günümde yardımcı olmak isterdim.

vectraGT98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmm arkadaşlarr
şu soldaki farların tuşunu acan işiklandıormayı nasıl yaptıysan eline sağlık çok güzel olmuş valla
banada yapalım hocam:)