Irmscher Tampon

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika gözüküyor araç farlara bi cözüm bulmak gerekirse makyajsız kasa farı derim cok daha güzel olur allah kaza bela vermesin

orjinal tampondan bi haber varmı peki :)

sagittarius81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun en kısa zamanda yay işini halledicem inşallah şimdilik araştırmadayım bu arada serkan orjinal tampon dursun diyorum ne olur ne olmaz elimde kalsın o şimdilik satma niyetim yok

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız çok güzel olmuş.:)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şık durmuş, umarım nazar değmez :) Bence yaydan önce siyah tabanlı bir far lzaım

sagittarius81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağolun arkadaşlar. Hakan abiden OPC spoilerıda aldım bugünde onu montajlıyacaz bu arada meguiarsta 28 numara cam filmide yaptık yawaş yawaş olmaya başladı eksikler çok tabiki 35 lik bir yay 18" jant siyah zeminli mercekli far arka tampon eki derken epey bir masrafı olacak daha. Allah yardımcımız olsun :)

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bu tampon 10 numara yalnız bi arkadaşın dediği gibi çok ince gibi görünüyo izgaran daha doğrusu teller resmin açısındanmıdır, ortamdanmıdır nedir ama cok güzel eger normaldede o tellerin durusu öyleyse onun arkasına komple bi siyah bayan corabı çek on numara kapatır göstermez arkasını çok daha guzel durur eğer resimde gözüktüğü gibiyse ben olsam öle yapardım.. kazasız belasız kullan dostum hayırlı olsun ..:)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Panjura talibim Allah kısmet ederse. mesaj attım ama ulaşmadı sanırım.