Irmscher Tampon

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun güle güle kullanın orjinal tamponunuz satılıkmı acaba pm den msj atabilirseniz sevinirim orjinal tampona ihtiyaçım var

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEnce çok güzel bi parça aracınızın üzerine gelince görüntüsü çok şık olacaktır hayırlısı olsun.:)

sagittarius81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tamponu istanbulda yaptırabılecegım veya yapan yer varmı bıldıgınız ?
teşekkurler. .

Tuğber ben tamponu izmir egem otom. den aldım montajını yaparken detaylı resimlerinide çekicem inşallah montajda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum detaylı bir montaj klavuzu geliyor eğer fiber olarak dersen aşağıda linkini verdiğim opc tampona bakabilirsin ama aynı fiyata plastik kullanmak daha mantıklı bence
http://www.sahibinden.com/opel_astra_h_opc_tampon_1000_tl-66WQQaXQQ14609267WQQpXQQdisplayitem?

tuberdbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/irmscher_astra_hb_spor_tampon-85WQQaXQQ18718359WQQpXQQdisplayitem

bu tampon cok cok iyi :) suanda aracımda body kit var fakat bu tapmonu gorunce body kıt pek umrumda olmicak sanırım :D haklısın yapılacagı yer kadar takılacagı yerde onemlı :) sanırın taktırmayı dusundugum zaman kı yaklasık 2 ay sonra dıye dusunuyorum o zaman ıyı bır arastırma yapıcam neresı takabılır neresı kalıtelı ve duzgun yapabılır dıye :)

çok teşekkur ederım bılgılendırme ıcın senın aracın resımlerını beklıyorum :)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
güzel kombinasyon olmuş çok yakışıcaktır eminim...

sagittarius81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tamponun ön ızgaralarını monte ettik kurumada şu an yarın bir aksilik olmaz ise takıcaz allahın izniyle montaj esnasındada resimlerini alıcam umarım yardımcı olur sanada tuğber