İran otomobili Samand...Hayırlı olsun...

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada İmza üretim aşamasındayken bazı iç kuvvetler bunu istemediler kaldıki fikiri sunan kişiyi bile içeri aldılar.Tamam belki dolandırıcıydı belkide sahtekar ama Ülkemin Türkiye min ikinci % 100 TM aracını üreteceklerdi...Keşke izin verselerdi...
Dolandırıcıdan meded umacak kadarda kötümser olmayalım.Bu iş için doğru dürüst emek harcayan insanlara haksızlık olur. Yeni yeni gelişen projeler var aşağıdaki siteye bir bakın . Bence çok güzel bir girişim inşallah başarılı olur

http://www.etox.com.tr/

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları kimse almaz. motor hacmi 1,6 nın üstünde, yani fiyat olarak diğerlerinin yanında şansı yok:(

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç fena değil en azından TATA dan aşağı olmayacağını düşünüyorum.

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dolandırıcıdan meded umacak kadarda kötümser olmayalım.Bu iş için doğru dürüst emek harcayan insanlara haksızlık olur. Yeni yeni gelişen projeler var aşağıdaki siteye bir bakın . Bence çok güzel bir girişim inşallah başarılı olur

http://www.etox.com.tr/

bu fiyat neeeeeeeeeeeee? tamam yerli araba bende istiyorum ama almak imkansızmış :eek:

illa %100 Türk malı olucak diye bişey yok, şimdilik sadece kasa üretirsin yürüyen aksamı dışardan alırsın ilerde vidasına kadar kendin yaparsın ama bi yerden başlanması lazım. Ama çoooook para harcanması gerekiyo ve bu paranın geri dönüşü geç olacağı için hiç bir firma bu işe girmez, benim elimden tek gelen yardım eğer yaparlarsa birgün yemin ediyorum vectramı satıp alırım

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fadıl akgündüz namı diğer jet fadılın millete kazık atma hayaliyle italyan dizaynırlara çizdirdiği (mercedes A series yeni türkiyeye gireceği yıllardır , bu yüzden bu araçtan çokca ilham alındı) ve maneviyatçı- muhafazakar kesimlerinde ilgisini ve takdirini kazanabilme adına osmanlı TUGRAsını sembol kullandığı ve adınada modernlik olsun diye İMZA dediği araç; ilk türk aracı değildir.. Anadolda tamamı türk olan bir araç değildir..

Bu kıstaslara uyan yegane otomobil. DEVRİM dir.. Fadıl akgündüze zamanında örtülü ödenekten destek verildi. değil engel olmayacak konularda dahi destek olundu.. AMA ADAM SAHTEKAR...

iranın aracına gelince, konforlu duruyor. Umarım uygun fiyata ve kaliteli bir üretim olur..

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu etoxda hakkaten fazla abartı.. 1500cc lik spor arabamı olur??? yürümeden uçmak bunların yaptığı. normal kullanım için üretim yapılsa idi, ve sonrasında geliştirilse idi daha makul olurdu.