Insignia veya 60.000 TL Değerinde Başka Araç?

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Merhaba Arkadaşlar.
Şu ana kadar düşünmediğim için açıkçası detaya inme ihtiyacım duymadım.
Sıfır almak yerine ay parayla daha üst bir model araç alma düşüncesindeyim. o yüzden de 60.000 TL değerinde bir araç düşünüyorum. İlk aklıma da Insignia geliyor. Bu paraya Insignia'nın hangi modelini alabiliyorum? Bir de 1,6 180 BGlerin tüketiminin fazla olduğu, baskı balatalarının sıkıntılı olduğu (bir arkadaşımın anlattıklarına binaen diyorum) konusunda duyum aldım. Sizler ne düşünüyrsunuz bu konuda, Insignianin artı ve eksileri nelerdir veya bu paraya alaınabilecek başka araçlar önerebilir misiniz?

Araçta olmazsa olmazlar:
- 1,6 motor
- Düşük yakıt tüketimi
- 2. el değerinin min. derecede düşmesi
- Tiptronik vites
- Ve tabi bu değerdeki biraçta olması gereken diğer standart özellikler.

Şimdiden teşekkürler.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sınıfta insignia alınabilecek araçlar arasında ile sırada geliyor ama mondeo'larada bakabilirsiniz titanium'larına.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bütçeyi biraz daha yükseltip mercedes c alınabilir

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Giray bey teşekkür ederim. BMV hem 2000 motor (sanırım 6 silinidir) hem de 7 yaşında olmasından dolayı düşünmüyorum. 1.6 turbo 180hp insignia için 550 km lik yolda 240 lt benzin yakıyor derken bir yanlışlık olmasın. Eğer böyleyse bu anormal bir değer. Çünkü 1 lt ile 2,3 km yol yamış gibi olur!...

Bahadır bey; Mondeonun en son reklamındaki araç donanım olarak en yüksek versiyon. Acaba o donanım özellikleri 1,6 olarak var mı yoksa sadece 2,0 larda mı mevcut.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla kaç gündür reklamlarda gözüme çarpıyor..Ford Mondeo 56.655 tl ye en full özelliklerini standart veriyor..Bence bakılabilir..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak bey ne önerirsiniz?
Tabiki de Laguna:p:p

Yani ben olsam Insignia'ya 60 milyar vermezdim diye söyledim.

Mesela 1.6 şart olmasaydı böyle bir canavar alabilirdiniz ;) Yani ilandaki araç demiyorum temsili göstermek için. Yoksa ilandakini süsleyip püslemişler. Demek istediğim 1.6 şartı olmasa ben gider 2.0 TDI DSG Passat alırım 20 sene binerim.
http://www.sahibinden.com/2008_volk..._highline-64WQQaXQQ21004208WQQpXQQdisplayitem