İnsİgnİa kazali yardim lÜtfen

volkan_26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kazalı bir insignia aracımız var. resimleri budur. bu araçta bilmediğimiz değişmesi gereken parçalar nedir.. sag çamurluğun içindeki durum nedir. araç çalışır durumda. radyatör değişmesi gerekiyor..

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:04 ----------

İnsİgnİa hakkinda fazla parÇa bİlgİmİm yoktur. Sİzlerden yardim beklİyorum arkadaŞlar

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladığım kadarıyla siz bu aracı toplayıp kullanacaksınız ya da toplayıp satacaksınız ya da her ne ise...Ben toplayıp kullanacağınızı düşünerek; bu aracı almamanız yönünde yorumumu belirtmek isterim ilk olarak..Anladığım kadarıyla araç edition ve muhtemelen 1.6 115 hp lik en baz model insignia da..Bana kalırsa bu aracı alıp da zevkle süreceğinizi düşünmüyorum..Hava yastıkları da mort olmuştur...Yapacağınız hamle çok riskli kanaatimce..

Davlumbazlar,jant da kırlmış muhtemelen,1adet jant,2 adet far,sis farları,ampülleri,klima ve su radyatörleri ya da sadece boruları,ön savunma demiri,ön tampon,tampon ızgaraları,ön kaput,sağ ön çamurluk ve daha pek çok şey lazım..İşçiliği var..

volkan_26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladığım kadarıyla siz bu aracı toplayıp kullanacaksınız ya da toplayıp satacaksınız ya da her ne ise...Ben toplayıp kullanacağınızı düşünerek; bu aracı almamanız yönünde yorumumu belirtmek isterim ilk olarak..Anladığım kadarıyla araç edition ve muhtemelen 1.6 115 hp lik en baz model insignia da..Bana kalırsa bu aracı alıp da zevkle süreceğinizi düşünmüyorum..Hava yastıkları da mort olmuştur...Yapacağınız hamle çok riskli kanaatimce..

Davlumbazlar,jant da kırlmış muhtemelen,1adet jant,2 adet far,sis farları,ampülleri,klima ve su radyatörleri ya da sadece boruları,ön savunma demiri,ön tampon,tampon ızgaraları,ön kaput,sağ ön çamurluk ve daha pek çok şey lazım..İşçiliği var..
aracı alıp kullanacağım evet. araç 2012 1.4 T edition elegance. 140 HP 11.500 KM DE.
hava yastıkları açılmadı. jant sağlam sadece lastik patlak.
genel olarak alacağım parçalar
-KABUT
-ÇAMURLUK
-TAMPON
-PANJUR
-FAR
-SİS FARLARI
-RADYATÖR
-KLİMA RADYATÖRÜ
-DAVLUNBAZ

----BUNLARIN HARİCİNDE ALABİLECEGİM PARÇALARIN NELER OLDUGUNU HESAPLAMAYA ÇALIŞIYORUM. ARACIN ŞASESİNDE HİÇBİRŞEY YOK. OLSA İDİ HAVA YASTIKLARI AÇILIRDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM... YANLIŞMI DÜŞÜNÜYORUM BİLMİYORUM...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:14 ----------

Bİrde dİyorum Çikma beyaz renk temİz kabut Çamurluk tampon bulup takayim..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sasede birsey yok diye degil ya emniyet kemeri takili degildi ya da devre disi birakildi airbaglar

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım..Aslında ne kadara mal olacak ve siz bu aracı kaç liradan alacaksınız ort o da önemli..Ama bu insignia çok boş...Yani edition olmalı bu..Çünkü elegance edition üzerine ekstra paket oluyor ve onunla beraber sunroof + AFL+ + 18''Jant geliyor..Benim amcamda var..Şu an satılık...1.4 T serisinin en fullü...Ekstraları da var, multimedia,kaput-eşik vs kaplama,koltuk koruma vs gibi...2012 model 6000 km de...Eğer niyetiniz var ise böylesine binmeniz daha makbul bana göre..İlle amcamın aracını alın diye demiyorum ama dolu insignia olsaydı belki masrafınıza değerdi anlamında diyorum..Bu arada ilginizi çekerse ve 1.4 T Elegance Edition görmek isterseniz;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-kapali-garaj-araci-150238709/detay/

Yanlış anlamayın ama bizim ülkede millet insignia nın dirisinden bile kaçarken, siz kazalı bir araç alma niyetindesiniz..Şaşırdım,bu yüzden de yorumlarımdan rahatsız olmanızı istemem...İnş istediğiniz gibi gider her şey..

Bu arada ön park sensörlerinin de durumu önemli...Aklıma gelmedi, yazamadım...Sağlamlar mı,değiller mi, bozuklar mı vs

Son düzenleme:

volkan_26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım..Aslında ne kadara mal olacak ve siz bu aracı kaç liradan alacaksınız ort o da önemli..Ama bu insignia çok boş...Yani edition olmalı bu..Çünkü elegance edition üzerine ekstra paket oluyor ve onunla beraber sunroof + AFL+ + 18''Jant geliyor..Benim amcamda var..Şu an satılık...1.4 T serisinin en fullü...Ekstraları da var, multimedia,kaput-eşik vs kaplama,koltuk koruma vs gibi...2012 model 6000 km de...Eğer niyetiniz var ise böylesine binmeniz daha makbul bana göre..İlle amcamın aracını alın diye demiyorum ama dolu insignia olsaydı belki masrafınıza değerdi anlamında diyorum..Bu arada ilginizi çekerse ve 1.4 T Elegance Edition görmek isterseniz;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-kapali-garaj-araci-150238709/detay/

Yanlış anlamayın ama bizim ülkede millet insignia nın dirisinden bile kaçarken, siz kazalı bir araç alma niyetindesiniz..Şaşırdım,bu yüzden de yorumlarımdan rahatsız olmanızı istemem...İnş istediğiniz gibi gider her şey..

Bu arada ön park sensörlerinin de durumu önemli...Aklıma gelmedi, yazamadım...Sağlamlar mı,değiller mi, bozuklar mı vs

fiyat kabarık geldi. teşekkür ederim
park sensörleri kopmuştur muhtemelen 4 adet fiyatı 300 tl alıp yaptırabilirim. bakacağım olmazsa başka araçbakacagız... sagol cevapların için..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vasat ve halihazırda hasarsız veya kaza geçirmemesine rağmen kmsi yüksek olan 1.6T Cosmo bile alabilirsiniz 4-5 eklerseniz.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
6-7 bin yer bu araç dahada fazla olabilir

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parçalar orjinal takılırsa 10bini geçer bunun masrafı ve ayrıca kazasız hali gibi olmaz elbette bence bu arabaya 28 liradan fazla verilmez bu aracı alıp masraf yapmaktansa yapcağım masraf kadar para katıp kazasızını almak mantıklı derim.lakin zevkler ve renkler tartışılmaz :)=