İnsignia 4x4

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bizde 2007 model vectra 2,0 turbo var. hatasız bir aracımız. çok memnunuz hiçbir sıkıntısı vs. yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-4x4-ozel-seri-sifiri-148000-84789428/detay

bu ilandaki aracı gördük.

2,0 turbo 4*4 koltuk ısıtma soğutma navi vs. vs. vs. vs.

bu araçlar hakkında bilgisi olan varmı. ben üste 25,000 lira teklif ettim oda 30,000 lira dedi öyle kaldı. benim aracın fotolarını istedi gönderdim. nedersiniz.

1,6 turbolarda malum lpg sıkıntı vardı yağlama sistemiyle çözüldü.

bu motorlar nasıldır lpg sıkıntısı olurmu olmaz mı veya durum nedir

bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim. teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sanırsam çıktığı zaman sıfırı 135.000 tl idi. Alacaksam 2. elde biraz vasat gider, 5 sene altı bineceksem almam şahsen. Problemlerini bilemem ama donanım olarak çok iyi. Yalnız ilandaki resimler pek net değil ama bir kaç ton farkı var gibi.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre yok zaten aldıktan sonra uzun süre bineriz zaten. benim korkum dediğim gibi işte motor yapısı nedir vs. boya konusu araç ankaraya gelecek zaten adam istediğin yetkili servise götür diyor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sıfırı 148000 yazmış. 40 bin kullanmış 78 bine satıyor. sence bu arabada bir cacık yokmudur? bence vardır.kim 2 yaşında 40 binde arabasına %45 indirim yapar.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
abi sıfırı 148000 yazmış. 40 bin kullanmış 78 bine satıyor. sence bu arabada bir cacık yokmudur? bence vardır.kim 2 yaşında 40 binde arabasına %45 indirim yapar.

Kolay satılan bir model değil. 2. eli olan bir araç da değil. O yüzden bu araç için bu genelleme %100 geçerli olmayabilir. Fiyat ucuz yada pahalıdır, sektördekiler daha iyi bilir lakin, ben resimden gördüğüm kadarı ile araçda en az 3 parça boya mevcut ki, araç kirli, kötü kamera ve yetersiz ışıkta çekilmiş. Boya takıntılı olan biri hiç değliim, önemli olan değişen olmaması, olan olduysada temiz iş çıkartılması. Satıcı aracına güveniyorsa ya ilk sahibi değil bilmiyor yada ben çok pis yanılıyorum. %100 niyetliysen, arkadaşıma tramer için sordurtabilirim. Cidden aracın durumunu merak edenlerdenim. Niyetin yok ise şansımı boşa kullandırtmayalım :) Bakıyorum da, o ön tampon ile sağ ön çamurluk, kaput arasında çok fark var. Tek ben mi görüyorum.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrenin dediği gibi 2. eli olan bir araç olmadığı için olabilir diye düşünüyorum ne yalan söyliyim.
birde şimdi fiyat listesine baktım,

şuan 4*4 olmayıp normal olanların sıfırı 111,000 tl ama sahibinden de 2011 model 17000 km 74,900 yazmış

Kolay satılan bir model değil. 2. eli olan bir araç da değil. O yüzden bu araç için bu genelleme %100 geçerli olmayabilir. Fiyat ucuz yada pahalıdır, sektördekiler daha iyi bilir lakin, ben resimden gördüğüm kadarı ile araçda en az 3 parça boya mevcut ki, araç kirli, kötü kamera ve yetersiz ışıkta çekilmiş. Boya takıntılı olan biri hiç değliim, önemli olan değişen olmaması, olan olduysada temiz iş çıkartılması. Satıcı aracına güveniyorsa ya ilk sahibi değil bilmiyor yada ben çok pis yanılıyorum. %100 niyetliysen, arkadaşıma tramer için sordurtabilirim. Cidden aracın durumunu merak edenlerdenim. Niyetin yok ise şansımı boşa kullandırtmayalım :) Bakıyorum da, o ön tampon ile sağ ön çamurluk, kaput arasında çok fark var. Tek ben mi görüyorum.

emre eleman altın işleriyle uğraşıyor. önümüzdeki haftada ankaya gelecekmiş zaten. aracı sıfır almış ve istediğin servisine götür diyor. ayrıca benim bilader sigortacı tramerden baktı bişi yok.

en son bende ankara ya nasıl olsa geleceksin gel telefon et batıyım dedim. sende benim aracımı istediğin yere götür dedim. ama fiyat olarak biraz sıkıntı var
o üstte 30 dan aşağı olmaz diyor, bende 25 den fazla vermem dedim bakalım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben kaç gündür bakıodum bu arabaya araba iyi ya hakkaten

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sureklı 4 ceker olması kötu yoksa araba guzel dırı duruyor 3,5 bın ıcın aracı almamazlık yapma orta yolu bulun aranızda al bence :)

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya nesi kotu 4 cekerin.. adam akilli astra h opc yi m32 sanzimani 4 ceker yapsaydi, jeremy clarkson en azindan dalge gecmezdi.. tabii her ne kadar ozel ralli kullanimi icinde olsa, evolara bak 4 ceker.. daha iyi gucu aktariyor..
insignia da iyi duruyor bu arada..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta aracın sofor koltugu sankı bıraz fazla yıpranımıs renk tonu farkıda var aracta fıyat olarak bısey dıyemem sonucta herkez bı fıyat ıstıyor aracınaama bence ıyıce baktır derım