Insignia 1.6 cdti edition elegance otomatik hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Degerli forum uyleleri merhaba
2015-2016 Insignia 1.6 cdti edition elegance otomatik arac almayi düşünüyorum.bu aracin kronik sorunlari nelerdir.makyajli kasada giderilen sorunlar neler.bir de benim sese alerjim var.kabin icinde trim sesi,tıkırtı yada gicirti gibi anormal sesler varmi.bunlarin haricinde benim sormayi unutup da kullanicilarin tespit ettiği olumsuz yonleri nelerdir. Insignia kullanicilari yardimci olursa sevinirim.simdiden teşekkür ederim

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım 2015 i ni aldı gecen yıl. Kıs paketi ve sunroof lu. Genel olarak memnun. Antalya şehir içinde 7. 7,5 lt yakıyor otomatik sanzıman ıle.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Volki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım 2015 i ni aldı gecen yıl. Kıs paketi ve sunroof lu. Genel olarak memnun. Antalya şehir içinde 7. 7,5 lt yakıyor otomatik sanzıman ıle.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim cevabınız için.koca forumda bir kisi cevap vermiş.tam olarak sorularima cevap verecek kimse yokmu arkadaşlar

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim cevabınız için.koca forumda bir kisi cevap vermiş.tam olarak sorularima cevap verecek kimse yokmu arkadaşlar

Ben bu Sitede İnsignia olan pek görmedim hocam. Google arama yaparak insignia clubu olan bir site görmüştüm. oraya yazarsan daha etkili olur.

Ben 6 ay önce opel servisine gittim temiz ikinci el insignia varmı diye sormak için, oradaki görevli arkadaş 20 yıldır burada çalışıyorum diye cümleye girdi ve bana tek söylediği şey şuydu. ekmek yediğim yer burası ama ben senin yerinde olsam temiz passat bakardım dedi. niye dediğini sorunca, sorunlar dertleri bitmiyor ve passat daha iyi demeye getirdi. tabi 15 dk muhabbet ettik ben kısa özet geçtim. bu fikirleri yüzünden ben insignia almaktan vazgeçtim.
bilgin olsun.

Volki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu Sitede İnsignia olan pek görmedim hocam. Google arama yaparak insignia clubu olan bir site görmüştüm. oraya yazarsan daha etkili olur.

Ben 6 ay önce opel servisine gittim temiz ikinci el insignia varmı diye sormak için, oradaki görevli arkadaş 20 yıldır burada çalışıyorum diye cümleye girdi ve bana tek söylediği şey şuydu. ekmek yediğim yer burası ama ben senin yerinde olsam temiz passat bakardım dedi. niye dediğini sorunca, sorunlar dertleri bitmiyor ve passat daha iyi
demeye getirdi. tabi 15 dk muhabbet ettik ben kısa özet geçtim. bu fikirleri yüzünden ben insignia almaktan vazgeçtim.
bilgin olsun.
Çok teşekkür ederim cevabınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...