INSIGINADAN alan yokmu

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün Anadolu Bulvarında gördüm daha önce boşlarını görmüştüm bu karşıdan geliyodu gündüz farları fln siyah renkte çok güzel duruyodu

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alan çok da samsundada war epeyi ama sitemizde yok malesef

Evet samsunda var geçen benzinlikte duruyordu atakumda, benzin alırken gittim inceledim yakından, hoş duruyordu ama burun kısmı fazla kalkık gibi geldi bana. Arkası çok güzel ama. Daha içine binemedim. Bir de eşimin arkadaşı almış, eşim daha yakından inceleyebilmiş daha ben o kadar inceleyemedim...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
canakkalede var bitane gorunusu hos ama inceleme fırsatım olmadı daha

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben kendi aracımı bayide anahtar teslimini alırken aynı anda teslim birtane insignia teslim ediliyordu adamı bi o gün gördüm bidaha göremedim :D orta yaşlarda bi abimizdi

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Burdada hemen hemen her gün 1 tane görüyorum ama sitede yok kimse yahuu...

omerastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet samsunda var geçen benzinlikte duruyordu atakumda, benzin alırken gittim inceledim yakından, hoş duruyordu ama burun kısmı fazla kalkık gibi geldi bana. Arkası çok güzel ama. Daha içine binemedim. Bir de eşimin arkadaşı almış, eşim daha yakından inceleyebilmiş daha ben o kadar inceleyemedim...

bende atakumda gördüm siyah güsel bişey valla ama bitane yeşil gibi bi rengi olanı war o daha dehşet duruyor