İnsanlık ölmüş

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko denen şey bu günler için var. yaradan daha büyük illetlerden korusun. gelir tinerci 10 lira ister vermezsin o da aklı sıra deşarj olur. bunlar kanayan yaralarımız. gelen mala gelsin diyelim teselli avuntu olsun.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, takmayın kafanızı fazla. Güzelce fotoğraflayın kaskoda o kısmı boyatın, yarın öbür gün aracı satarken sıkıntı yaşamazsınız.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko denen şey bu günler için var. yaradan daha büyük illetlerden korusun. gelir tinerci 10 lira ister vermezsin o da aklı sıra deşarj olur. bunlar kanayan yaralarımız. gelen mala gelsin diyelim teselli avuntu olsun.

Kasko demişsinde kasko ile iş bitmiyor ki benim aracımın sol arka kapısına bir tane eşşek kadar jeepin eşşek kafalı çocukları :sopa: kapıyı nasıl açmışsa artık aracımda 1-2 cm büyüklüğünde göçük oluşturmuştu bende aracımın kaskosu var diye hemen auto kinge gittim ücretsiz mini onarım için adamlar bana komple kapının boyanması gerektiğini söyleyince tamam abi işiniz rastgelsin hadi eyvallah diyerek çıktım ve aracı aldığım servise götürüp göçüğün olduğu yere rötuş attırdım daha hala detaylı bakınca belli oluyor ama ne yapayım söylermisin ? Kapım boyalı olarak gezeyim aracı satarken niye boyandı , neden boyandı , çokmu büyük kaza geçirdin gibi salak salak sorulara maruz kalayım daha mı iyiydi ? Şimdi aracımda 1 gram boya yok kafam rahat geziyorum en azından

Diğer olaya gelirsek NE YAZIK Kİ bazı kalabalık yerlerde aracınızdan tam çıkarken 2 tane 18-19 yaşlarında ellerinde cevşen , mini kuran tarzı şeyler ile gezen (Allah bunları gerçekten bildiği gibi yapsın resmen dini alet etmişler 3 kuruş para için) ve abi alırmısın abi diye sen daha araçtan inmeden yapışan kişilere ben 1 TL veriyorum (bazıları beğenmiyor bile o 1 TL yi abi 5 TL bu cevşen diyor , öyle olunca bende tamam o zaman geri kalanıda dönüşte veririm o zaman diyorum ama tabi babayı veriyorum aracıma bindiğim gibi gidiyorum uzun bir müddette o mahalleye arabamı park etmiyorum)

Şimdi sen o 1 TL vermezsen hadi yürü işine bak ! diye terslersen arabanıda çizerler , lastiğinide patlatırlar hatta kriko ile aracını kaldırıp 4 tekerlerinide jantlarla beraber çalıp aracını tekerleksiz dım dızlak ortada bile bırakabilirler ki Üniversite Araştırma hastanesinin otoparkında 2009-2010 yıllarında olmuş bir olaydı bu aracı kriko ile kaldırıp tekerleklerini çalıyorlardı

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur birgün arabanın yanına döndüğünde bir bakmışsın araba yok arabanın yerinde cevşen duruyor :D

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur birgün arabanın yanına döndüğünde bir bakmışsın araba yok arabanın yerinde cevşen duruyor :D
Yarım saattir aralıksız gülüyorum :D :D

Geçmiş olsun bu arada,yakalasak bi,havale geçirticem öylesini..

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
güenlik kamerası falan olsa en azından kimin yaptığı görülebilirdi. herkesin başına gelebilir. dert etmeyin. büyük kaza vermesin allah. ben göçükleri boyatıyorum. satarken 1000 lira eksik gitsin. ama kafam rahat geziyorum.