ince yanak kullananlar?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan meftunn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
meftun bence 50 yanak koymalısın kimseyi dinleme kullanan bilir corsa 1.2ler 15 inçi çevirmez diyen kendini bilmezlerde çok nede olsa bizdeki motor mobilet motoru nasıl taşısın dimi :eek: :) sen takılma tak 195/50/16 ;) bak rahatına
50 yanak 6j *16 jant olursa sürtme yapmaz ama jant 6.5j ve daha yukarısı olursa benim fikrim 50 yanak sürtme yapabilir.

bende 205 50 17 var.arabada yay da var.ama güya başkent lanet yolların içinde güzelim arabam çok kötü oldu.tak tuk sesler geliyor o derece kötü yolları ankaranın.e yanakda 50 olunca her ne kadar çok ince olmasada burda 50 bile ince takımlara zarar veriyor

düşündüğüm jant 6J.. hatta bu corsa c gsi lardaki jant

S1030429.jpg

45 yanakta yüzde 0.4 50 yanakta yüzde 3 fark çıkıyo..

205 alcaksan 45 veya uygunsa 40 al.ben her ne kadar konforu beğenmesemde önleri inceltip iyice aşağı indirmeyi düşünüyorum

Meftun, bende çok araştırdım, hem ölçülerle çok oynamadan hem de estetiği bozmadan nasıl çözeriz dedim. 195/50/15 jant lastik aldim.tavsiye ederim.50 yanakla virajlarda yol tutuşun gerçekten çok artacak, ilaveten 195 tabanla yere daha güvenle basıyorsun.Ben toyo proxes 4 (uhp) lastik aldim.son derece menunum.lastiklerde biraz paraya kıyıp iyi bişey alınca, farkı hissediyorsun.Sana tavsiyem 15 jant, 50 yanak ve tercihe göre 185 veya 195 taban lastik olacaktır.tüketimin az da olsa artacak ama aldigin keyfin yanında, bunu düşünmeyeceksin merak etme :) :good:

1 hafta 245-35-19 kullandım canım cıktı
ne varsa 225-45-17 de var kardeşim:D

düşündüğüm jant 6J.. hatta bu corsa c gsi lardaki jant

S1030429.jpg

45 yanakta yüzde 0.4 50 yanakta yüzde 3 fark çıkıyo..

güzel seçim arkadaşım bende o jant ve 195 45 16 lastik, yay ve amortisör var bi sorun yok. bu jant 6*16 olduğu için sürtmüyo 6.5 olsa büyük ihtimal sürter

ssuh2.jpg

saygı değer opelim.net üyeleri 'hakanlı Lnd Brl BY_corsa yüksel cengiz abi ve aklıma gelmeyen diğer tüm arkadaşlara' yorumları için tek tek teşekkür ediyorum..

215 40 17 kullanıyorum yoldaki en ufak taşı bile hissediosun hemde dikkat istio baya ama mecburum =) Çukurlardan kaçması bile zevkli oluo =))

225 35 18 kullaniyorum...
Korktugum gibi cikmadi simdilik bir problem yok...

Geri