ilk yakıt alımım :)

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astramı ilk aldığımda her yeni araba alan gibi pompacıya full yap dedim ve ofise girdim. Orada ekranda görür kredi kartımla öderim diye düşündüm. Nasılsa araç dizel, fazla yakıt almaz dedim kendi kendime.

Ofiste monitöre bakıyorum :
170TL
180TL
190TL

Ne zaman duracak bu derken 214TL'de durdu. Pardon ama "YUH" dedim. Astra'da ne depo varmış :sopa:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Astramı ilk aldığımda her yeni araba alan gibi pompacıya full yap dedim ve ofise girdim. Orada ekranda görür kredi kartımla öderim diye düşündüm. Nasılsa araç dizel, fazla yakıt almaz dedim kendi kendime.

Ofiste monitöre bakıyorum :
170TL
180TL
190TL

Ne zaman duracak bu derken 214TL'de durdu. Pardon ama "YUH" dedim. Astra'da ne depo varmış :sopa:

ilkler unutulmaz

olur oyle :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine fulleyebiliyorsun çok şükür... ben hep 100 TL lik alıyorum zamlar beni etkilemiyor :D (demiş bir fıkrada adam)

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine fulleyebiliyorsun çok şükür... ben hep 100 TL lik alıyorum zamlar beni etkilemiyor :D (demiş bir fıkrada adam)

Yazdım ya, araç ilk alındı diye, adettendir diye :)

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
İlk aldığımızda fulleyememiştik :) İlk hatırladığım açılan balataların benzinlikteki kokusuydu. O kadar para ver araba al adamlar 10 km lik yakıt koyuyorlar. Bu ara opetin sitesinden alıyorum yakıtı. 100 tl ye 5 tl yakıt veriyor.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk aldığımızda fulleyememiştik :) İlk hatırladığım açılan balataların benzinlikteki kokusuydu. O kadar para ver araba al adamlar 10 km lik yakıt koyuyorlar. Bu ara opetin sitesinden alıyorum yakıtı. 100 tl ye 5 tl yakıt veriyor.

Anlamadım. Nasıl 100TL'ye 5 TL veriyor?

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h tam boşken 50 litre alıyordu. Şimdiki merivam 55 litre alıyor.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığınız fiş duruyormu kontrol edin. Sanırım mazotun litresi 4.2 tl 214 tl 4.2 den 50 litre alması lazım Bir terslik var.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığınız fiş duruyormu kontrol edin. Sanırım mazotun litresi 4.2 tl 214 tl 4.2 den 50 litre alması lazım Bir terslik var.

Tam tamına 50 litre aldı. Hemde yakıt lambası yanmıyorken. Bende depo büyük diye düşündüm.