İlk Performans Türk Aracı Şamil Sizlerle...

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey iyi güzelde neden sarı ve neden Şamil?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şamil mi? muhahahahah

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
sizi anlamıyorum ya...araba fıstık gibi nesi var ? neden türk yapımı olunca dalga geçiyorsunuz ? bilindik markalar bunun yarısı kadar olmayan dandik arabalar çıkartıyor...vallahi anlamıyorum yabancı marka kullanmak mı hoşunuza gidiyor ? elbette şamil olacak...adını yabancı koyunca daha mı iyi oluyor...bu ülkede destek yok...elbette batarız!

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizi anlamıyorum ya...araba fıstık gibi nesi var ? neden türk yapımı olunca dalga geçiyorsunuz ? bilindik markalar bunun yarısı kadar olmayan dandik arabalar çıkartıyor...vallahi anlamıyorum yabancı marka kullanmak mı hoşunuza gidiyor ? elbette şamil olacak...adını yabancı koyunca daha mı iyi oluyor...bu ülkede destek yok...elbette batarız!

abi tmm araba üretilsin filan ama şamil bi arabaya yakışmıyor. illa türkçe diye şamil mi olması lazım? ben akrabam var adı şamil ve çok güzel bi isim ama araba ismi değil. bi ara imza vardı ne kadar güzel bi isimdi bence

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam zaten prototip demiş her marka aracı çıkartmadan önce böyle fiberden olmasa bile kilden bi prototip yapıyor heralde siparişi aldıktan sonra normal malzemeler kullanarak yapar :D

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
abi tmm araba üretilsin filan ama şamil bi arabaya yakışmıyor. illa türkçe diye şamil mi olması lazım? ben akrabam var adı şamil ve çok güzel bi isim ama araba ismi değil. bi ara imza vardı ne kadar güzel bi isimdi bence

bence değişmez abi...ben altında TürkMalı damgası olan her malı desteklerim...isterse adı abuzer olsun

Son düzenleme:

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şamil ismi gücü, ataklığı ve asaleti çağrıştırır.
Ne var yani?