ilk motor temizliğim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ozgun88
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ilk motor temizliğim

Gıcır gıcır olmuş valla ellerinize sağlık :) fotoları görünce bende arabaya inip temizlik bakım yapasım geldi :) ama şimdi evde sofrayı silmemek için bile kaçarken böyle bir operasyona girersem hanım beni vurur galiba :D

DarthWider link' Alıntı:
Gıcır gıcır olmuş valla ellerinize sağlık :) fotoları görünce bende arabaya inip temizlik bakım yapasım geldi :) ama şimdi evde sofrayı silmemek için bile kaçarken böyle bir operasyona girersem hanım beni vurur galiba :D

:D :D :D

Çok teşekkür ederim :) forumda uygulama görünce bende de aynı duygular uyanıyo bu temizlik iyi geldi bana :)

Güzel uygulama. Maşallah. Ben sıvı arap sabunu ile köpürtüp yıkıyorum sonrada bezle kuruluyorum. Hem daha geç kirleniyor hemde parlıyor.

hakan tertemız olmuş bal dök yala misali

ylc link' Alıntı:
Güzel uygulama. Maşallah. Ben sıvı arap sabunu ile köpürtüp yıkıyorum sonrada bezle kuruluyorum. Hem daha geç kirleniyor hemde parlıyor.

Teşekkür ederim.  Basınçlı su ile yıkıyorsunuz yanılmıyorsam. Beyni falan kapatıyomusunuz

Kardesım ellerıne ssaglık ılham kaynagı oluyosun kısa zaman sonra bır elde ben atayım valla

spitemre link' Alıntı:
Kardesım ellerıne ssaglık ılham kaynagı oluyosun kısa zaman sonra bır elde ben atayım valla

Eyvallah abi :) at abi at güzel oluyor

Motoru açınca motorun sağında duran yeri komple kapatmanız şart.Orda akü vs var zaten su tutmayın yazıyor üstünde.Onun dışında ki yeri yıkayabilirsiniz

valla güzel temizlik olmuş, pırıl pırıl olmuş, elleriniz dert görmesin.

Geri