ilk kaza Astra Cosmo İle..!!

Bur4q

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Bilmiyorum nedir bunlar üstüste gelmiş ama. Birilerinin gözü kalmış olmasıni. Ben aracımı alır almaz herkese tekerini düzeltmek adı altında yemek ısmarladım. Sen bi kurban kes bence. Allah beterinden korusun ufak tefek şeyler. Arabandanda soğuma bence. Neyse Tekrar geçmiş olsun..

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Bilmiyorum nedir bunlar üstüste gelmiş ama. Birilerinin gözü kalmış olmasıni. Ben aracımı alır almaz herkese tekerini düzeltmek adı altında yemek ısmarladım. Sen bi kurban kes bence. Allah beterinden korusun ufak tefek şeyler. Arabandanda soğuma bence. Neyse Tekrar geçmiş olsun..

abi kuyruğunu düzelttik adettendir die de kurban kescem onu daha fazla ertelemiycem dedem kesicekti ama fırsat bulup gidemiyorum kamana :( :(
geçen gün kına gecesine gittiğimde de n de istop edip el frenini az çekmiştim kapıları açınca araba bi anda öne doğru kaymaya başladı allahtan önünde araba yoktu :( :( gözü kalan kimse bi elime geçirsem 1,5 ay içinde neler geldi başına arabamın :( :(

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bir LPG bir kaza, talihsizlikler peşinde bu ara, Allah beterinden saklasın

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmis olsun geldikce üst üste gelir bilirim, benimde arka sol çamurluğa sürttüler hemde kaçtılar , aynama carptilır kaçtılar çizdiler kaçtılar ama hepsini yakaladım,zaten bikaç gün arabasız kal özlüyosun zaten:D

Son düzenleme:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun kafaya çok takmamaya çalış yoksa.arabaya daha binesin gelmez.