ilk kalkış yardım !!!

bulutfear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben siteye yeni katıldım bi konu açmak istedim arabam 2000 model astra 1.6 ilk kalkışta araba cok titriyo sürücülüğüme güveniyorum ama gaz gebriyaj ayarında mı sıkıntı var bılemıyorum yardımcı olursanız sevınırım :(

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer sizlik bir sorun olmadığını düşünüyorsanız debriyaj balatası ve motor kulaklarını kontrol ettirmekte fayda var.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj balata değişmesine rağmen aynı sorunu bende yaşıyorum.
Aracınıza baktırdıktan sonra sorunun neden kaynaklandıgı hakkında benide bilgilendirebilirmisiniz ?
Teşekkürler.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben siteye yeni katıldım bi konu açmak istedim arabam 2000 model astra 1.6 ilk kalkışta araba cok titriyo sürücülüğüme güveniyorum ama gaz gebriyaj ayarında mı sıkıntı var bılemıyorum yardımcı olursanız sevınırım :(
bu titreme, ön konsolda hissedilen bi titreme mi?

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj balatası olabilir diyorum ben de ancak ateşleme bobinine de gitti aklım.. çünkü aynı sorunu ben de yaşadım stop dahi ediyordu ateşleme bobini çıktı sorun..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer sırf kalkışta problemin varsa başka sıkıntın yoksa veya başka zaman değil sırf kalkışta agr ye bak derim öncelikle

bulutfear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj balata değişmesine rağmen aynı sorunu bende yaşıyorum.
Aracınıza baktırdıktan sonra sorunun neden kaynaklandıgı hakkında benide bilgilendirebilirmisiniz ?
Teşekkürler.
sorun agr de ımıs hatta ustanın deyımıne gore lpg lı araclarda stop etmesıne bıle yol acabılıyomus agr yı temızlettım sorun gıderıldı bılgılerınıze

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonucunu bildirdiğin için teşekürler sonrakilere yardımcı olması için bu arada geçmiş olsun ucuza kapandı :)

bulutfear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonucunu bildirdiğin için teşekürler sonrakilere yardımcı olması için bu arada geçmiş olsun ucuza kapandı :)
sağolasın abı bu arada fıkır paylasımının ne kadar onemlı oldugunu bır kez daha gorms olduk :)