ilk hız cezam ve yapmam gerekenler

DarthUtku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ilk kez bir trafik vezası yedim bugün hız yüzünden. Arkadaşımda da  1.4 t astra var hastaneden çıktıktan sonra ışıklarda yan yana durduk. Tabii kapışmak farz olmuştu. Kapıştık da ama ben 93 km/h ile radara girdim. Hız sınırı 3 şeritli yol olmasına rağmen sanırım 50km/h idi. 319 tl ceza yedim. (arkadaşım yarım boy önde olmasına rağmen ekipler onu durdurmadı en azından onun cezasından yırttık) dancee. Ben şimdi milli oldum ya ne yapacağımı bilmiyorum bu radar cezası plakaya mı yoksa sürücüye mi kesilir çünkü araç hanımın üstüne. Cevaplarınız için simdiden teşekkürler

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ilk hız cezam ve yapmam gerekenler

DarthUtku link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ilk kez bir trafik vezası yedim bugün hız yüzünden. Arkadaşımda da  1.4 t astra var hastaneden çıktıktan sonra ışıklarda yan yana durduk. Tabii kapışmak farz olmuştu. Kapıştık da ama ben 93 km/h ile radara girdim. Hız sınırı 3 şeritli yol olmasına rağmen sanırım 50km/h idi. 319 tl ceza yedim. (arkadaşım yarım boy önde olmasına rağmen ekipler onu durdurmadı en azından onun cezasından yırttık) dancee. Ben şimdi milli oldum ya ne yapacağımı bilmiyorum bu radar cezası plakaya mı yoksa sürücüye mi kesilir çünkü araç hanımın üstüne. Cevaplarınız için simdiden teşekkürler

Ekipler sizi durdurup cezayı tebliğ ettiyse, ceza aracınızın plakasına ceza puanı ise sizin ehliyetinize kesilir.

Eğer radar kameraya yakalanılırsa, ceza yine plakaya ceza puanı ise ruhsat sahibinin ehliyetine kesilir.

cezanızı 15 gün içinde öderseniz erken ödemeden dolayı indirimden yararlanabilirsiniz.

Geçmiş olsun.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

kapışmanın bedeli 319 tl  :D şaka bir yana geçmiş olsun

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

geçmiş olsun :D

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizimde maaş zamları geçikmişti bunlar güzel haberler:))) şaka bi yana ceza tebliğ edilmediyse plakaya gelir ehliyetten de puan düşmemiş olur

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun 
ceza yazıldıysa yapılacak en iyi iş tebliğ edilen tarihten 10-15 gün içerisinde erken ödeme yaparak
indirimli ödemek

Conqueror55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşların da dediği gibi eğer 15 gün içinde öderseniz rakam 239 TL ye düşüyor. Ödedim ordan biliyorum :) Bende yaklaşık 2 ay önce rampa aşağı giderken 82 ile yemiştim. Bu araçlarla insan hızlı gittiğini anlamıyor malesef. Dikkat etmek lazım...

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun cezayı erken ödemekten başka çare yok

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde Araçlarımızda hız sınırlayıcı var en iyisi şehir içinde onu ayarlayıp Gaza o şekilde basmak  capo

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Birde Araçlarımızda hız sınırlayıcı var en iyisi şehir içinde onu ayarlayıp Gaza o şekilde basmak  capo
eser sen kullanıyormusun o hız sınırlayıcıyı  002tuhaff