İlk göz ağrım.

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlk göz ağrım.

İyi dilekleriniz için çok sağolun arkadaşlar.Bugün sırf kullanabilmek için otoparktaki yerini değiştirmek bahanesiyle yine indim aracımın başına.  dancee  Bayii reklam stickerini söktüm attım.

Bu arada sanırım fren kaliperlerinden ses geliyor bende de  :eek:

Durmak için yapılan orta sertlikte frenajda tam durma anında arkadan "lok lok" diye ses geliyor, müzik açıkken asla duyulabilecek kadar yüksek değil, tamamen sessizlik olduğu durumlarda duyulabiliyor ancak. Bir arkadaşımın fikrine göre depodaki mazotun çalkalanmasından dolayı da geliyor olabilir şeklinde.

Bir süre daha gözlemleyeceğim zamanla ses kesilmez ise servise götürmeyi düşünüyorum.

N

ntf

Bilgi Girilmemiş

Yilsev link' Alıntı:
İyi dilekleriniz için çok sağolun arkadaşlar.

Bu arada sanırım fren kaliperlerinden ses geliyor bende de  :eek:

Durmak için yapılan orta sertlikte frenajda tam durma anında arkadan "lok lok" diye ses geliyor, müzik açıkken asla duyulabilecek kadar yüksek değil, tamamen sessizlik olduğu durumlarda duyulabiliyor ancak. Bir arkadaşımın fikrine göre depodaki mazotun çalkalanmasından dolayı da geliyor olabilir şeklinde.

Bir süre daha gözlemleyeceğim zamanla ses kesilmez ise servise götürmeyi düşünüyorum.
arkadaşım o ses büyük ihtimal depodan geliyor hemen servisi ara dalga kıran parçasını sipariş ettir geç geliyor zaten

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ntf link' Alıntı:
arkadaşım o ses büyük ihtimal depodan geliyor hemen servisi ara dalga kıran parçasını sipariş ettir geç geliyor zaten

İlginiz ve hızlı cevabınız için teşekkürler. Peki o sesin, ses anlamındaki rahatsızlıktan başka daha ciddi sonuçları olabilir mi? ևünkü çok rahatsızlık vermiyor, acele etmemi gerektirecek kadar hassas bir konu mu? İleride daha başka sıkıntılara da yol açabilir mi? Yani ses mazotun çalkalanmasından dolayı oluşuyorsa zaten mantık olarak ses haricinde başka bir sıkıntı yaratmaz, ama dediğim gibi ilk aracım olduğu için biraz da üzerine titriyorum.  :-[

N

ntf

Bilgi Girilmemiş

Yilsev link' Alıntı:
İlginiz ve hızlı cevabınız için teşekkürler. Peki o sesin, ses anlamındaki rahatsızlıktan başka daha ciddi sonuçları olabilir mi? ևünkü çok rahatsızlık vermiyor, acele etmemi gerektirecek kadar hassas bir konu mu? İleride daha başka sıkıntılara da yol açabilir mi? Yani ses mazotun çalkalanmasından dolayı oluşuyorsa zaten mantık olarak ses haricinde başka bir sıkıntı yaratmaz, ama dediğim gibi ilk aracım olduğu için biraz da üzerine titriyorum.  :-[
rica ederim eger ki çalkalanma sesinden rahatsızlık duymam diyorsanız tercih sizin hiçbir sıkıntı yaratmaz yalnız bu dalga kıran denilen parçanın yenisi yapılmış yani geliştirilmiş servislerde bunu takabiliyorlar ben rahatsız oldum servise döndün ve parça gelmiş kısmetse hafta sonu taktırıcam..tercih sizindir.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
aynen bende hoslanmıyorum camda yapışkandan mert..servise gidince hemen plakalık degısıyor falan allahtan bızımkı yapıstırmada sokemıyorlar gecen odakta baktım adam arka cama odak yazan  yapışkan yapıştırıyodu kalsın  dedim..

Opelsizasla Stiker'ı da mı yapıştırmayalım şimdi, oda reklam buda reklam :)

Bu arada hayırlı uğurlu olsun yilsev, allah kaza bela vermesin.. Keyifli sürüşler..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Opelsizasla Stiker'ı da mı yapıştırmayalım şimdi, oda reklam buda reklam :)

Bu arada hayırlı uğurlu olsun yilsev, allah kaza bela vermesin.. Keyifli sürüşler..
EMRE cim takinti iste ben hic birsey yapistirmiyorum.

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun
kocaeli sokaklarında bir AStra daha .. bravoo
ne güzel... 045thumbsup 045thumbsup