İkizlerim olacak, Peki ya Astra J Bagaj ?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İkizlerim olacak, Peki ya Astra J Bagaj ?

Öncelikle hayirli olsun

Sedan araca geçmek sorunu çözemez bence hem masrafli olur hemde severek bindiginiz bildiginiz aracinizla vedalasmak olur zira arac SW olmadiktan sora sedanda belirli noktalarda yine yetmeyecektir port bagaj daha garanti ben olsam araç değişimi işini en sona birakirdim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hem Astra konforu ve kalitesinden vazgeçmek istemiyorsanız hem de geniş olsun diyosanız Astra sedanı tavsiye ederim hocam bagajı daha büyük ve çok daha kullanışlı sizi idare eder rahatlıklar  greatt

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Burak Bey aracı 2 yıl önce sizin önerinizle Balkandan almıştım. ֖yle nasip oldu. İkiz babası olduğunuzu öğrendim daha da mutlu oldum. Allah analı babalı büyütsün. İnşallah sağlıklı doğsunlar da araç problem değil. Bir şekilde sığarız. Madem ikiz babasısınız başka bir soru sorayım. Puset olarak ne kullanıyorsunuz?  :)

İkiz puseti olarak çok komplike şeyler var ama bence en basiti en kullanışlı olandır. Biz çok araştırdık alırken 1000+ TL paralara filan bir şeyler alacakken aşağıdakini almaya karar verdik. Dediğim gibi en basiti en kullanışlı olan.

126487910_tn50_0.jpg

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün :) Çocukların arasında yaş farkı olsa sedan araç gayet yeterli olurdu ama ikiz çocuk için en iyi çözüm st araçlar, sedan araçtan alacağınız bagaj verimi hb den hallice olacaktır. cmax - picasso c4 yada zafira gibi aile araçları ise kesin çozüm :) portbagajın ise günlük kullanım için uygun olmadığını duymuştum, bizzat kullanmadığım için pek yorum yapamayacağım.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

֖ncelikle ikizleriniz hayırlı olsun. Allah analı babanlı büyütsün. Benimde şu an 5,5 yaşında ikizlerim var. Bence astra HB aracınız ikizler için yeterlidir. 350 Lt bagajı var. Ben ikizlerim 2,5 yaşına gelene kadar 288 lt bagajı olan HB  corolla aracımı kullandı. Kraft'ın ikiz arabası vardı, oturma yerleri dahi sökülebiliyor ve tekerlekleride sökülüyor o şekilde 288 lt bagaj yeterli oluyordu. Zaten 2 yaşından sonra çocuk arabası kullanmayı bıraktık. Yani 1,5 - 2 sene biraz zorluk yaşarsınız onun, ondan sonra çocuk arabasını bırakınca herşey normale deönüyor.

Benim kullandıığım ikiz bebek arabası bu çok fpnksiyonlu ve katlanınca çok az yer kaplıyor.

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/72O07L.jpg[/img]

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
֖ncelikle ikizleriniz hayırlı olsun. Allah analı babanlı büyütsün. Benimde şu an 5,5 yaşında ikizlerim var. Bence astra HB aracınız ikizler için yeterlidir. 350 Lt bagajı var. Ben ikizlerim 2,5 yaşına gelene kadar 288 lt bagajı olan HB  corolla aracımı kullandı. Kraft'ın ikiz arabası vardı, oturma yerleri dahi sökülebiliyor ve tekerlekleride sökülüyor o şekilde 288 lt bagaj yeterli oluyordu. Zaten 2 yaşından sonra çocuk arabası kullanmayı bıraktık. Yani 1,5 - 2 sene biraz zorluk yaşarsınız onun, ondan sonra çocuk arabasını bırakınca herşey normale deönüyor.

Benim kullandıığım ikiz bebek arabası bu çok fpnksiyonlu ve katlanınca çok az yer kaplıyor.

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/72O07L.jpg[/img]

Teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için. Sizler için de aynı dileklerim geçerli. Allah ana babalı büyütsün inşallah.