Ikinci el opel avrupa piyasa si

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas lar neden turkiye hep ikinci el de pahali bir cok nedeni var Gumruk falan vs arac pahali geliyor sifir iken ama ikinci elde neden pahali ben anlamiyorum sifir bi arac örnegin opel burda da yani avusturya da ayni para Türkiye de de ama ikinci el ucuk neden boyle bilenler var mutlaka fiyatlari ama ben yineden paylasmak istedim burada vectra mi alali 2 hafta oldu ..

1997 model
1,8 16v
Automatik vites
140.000 km de
ve gercekten cok temiz

fiyat ne kadar mi önce tahminler alayim 5 tahminden sonra fiyati beliticem . Belki bilmeyenler sasiracak.

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2000 euro felandır

cunkı tv de ızledıgım programlarda adamlar subaruları fln 2000 pounda alıyolar yanı yaklasık 5-6.ooo tl bununda edecegı 4.000-5.000 tl

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen 2000-3000€ falan adamlarda para var huzur var 2. ele pek tenezzül etmiyolar ondan düşük fiyatlar

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
fiyatına bakmadım ama 2000 euroya ikincie passat bulmak mümkün. 2005 freelander ameikada 10000 doları zor geçiyor. vah benim canım ülkem. cep telefonunun ticaretini yapıldığı nadir ülkelerden biri. adamlar avrupada telefonu hatla birlikte veriyor. bizde beşinci eli bile altın değerinde

G

GeneraL

Bilgi Girilmemiş
ya bu yurt dışına çıkmak için neler ne kadar para orda çalışma imkanı gibi neler gerekir orda yaşam için ne yapılmalıdır? bunlar ne zamandır aklım da bi cevap alabilirsem çok sevineceğim
HAYIRLI FORUMLAR

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metahan arkadasim

benim esim avusturaya vatandsi oldugu icin buraya yerlesme kakari aldik .
ama burasi icin diyorum gelemk biraz zor vize bakimindan bu ülke öyle ilginc ki turist vizesi bile zor veriyo ama gel buraya gör ki her memleketten insan var gecen ay dil kuruna gittim finlandiya,uganda, slovakya,kosova dedigim gibi her yerden insan var ama normal olarak vize zor veriyor ya es durumundan yada universite ögrencisi ..

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ben yazdigim özelliklerdeki opeli 1750 € ya aldim

ama sanlanin aksine burda eski modele binen de cok ama buranin halki icin en onemli nokta ekonomik araclar revac ta az yakan ve dusuk ps yani beygir li..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba ucuz Avrupa da , doğru ? Peki servisi , vergisi ıvırı zıvırı ? Avrupa da eski araba demek , emisyon değerlerinden dolayı çok vergi demek , daha çok servis ve her gidişte 500 er 1000 er Euro vermek demek, hele birde toplamayıp atacak yer arıyosan üstüne para vermek demek :). Sanmayın ki hepsinde para çok ta ondan biniyor.Aksine uzun vadede ekonomik olması için yeni araç tercih sebebi.İstisnai olarak oraya göre gerçekten pahalı sayılan araçlara binenler de var elbet.