İkinci el araçlarda araç donanımlarının verilmemesi

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok samimiyetimle söylüyorum başıma böyle bir şey gelse kapora vermiş dahi olsam o pazarlık orada biter benim için..

Galeriden aldım aracımı. Ee, bunları duran araç bulayım desem herhalde daha çok gezerdim. Aslında gezmek de lazımmış. Hem bu manasız "hastalık" belki alıcıların bu tutumu yüzünden değişir. Ama galericiye de diyemezsin ki bunlar nerede diye. Adam, "bu benim işim, adam böyle getirmiş, almam diyemem ki, ben alıp satacağım elbette" der.

Yani iş satanda bitiyor.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk yardım çantalası felan aldıklarında olmadığından dolayı kendileri alıyorlar sonrada satarken bunu ben aldım düşüncesiyle vermiyorlar. :D ilk yardım çantası felan önemli değil gidip alırsınız ama kullanım kılavuzu, yedek anahtar gibi şeyleri bile bile vermeyenlere diyecek söz bulamıyorum bunların temin edilmeside oldukça zor ve masraflı bi anahtara 200 ytl istiyorlar :(

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimi Satarken üzerinde Ne Varsa Veririm Bir şeyine Dokunmam

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
be alkıcaksa alsın ben yenısını alıyourm sureklı tarıhı gecmıs seyler onların olsun :D satarkende soyluyurm yanı :D

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni sattım aracımı alırken üzerinde ne varsa aynen verdim.daha önceki araclarımdada kullandığım ayak pompam vardı onuda istedi alan arkadaş ama veremem dedim.anlıycanız alanlarda çingenelik yapıp ne alırsam kar diyor.menfaat dünyası karşılıklı sanırım

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyıı kolunuu kaptırmaısısın :D

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 aracımı satarken depo mazot dolu gitti. Alıcısının yerine sevindim, pişman da olmadım,

Allah gönlüme göre vermiş olmalı ki; şimdikini alırken de dolu depo denk geldi.