İki günlük araçta termostat sorunu

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cuma günü aldığım yeni opel astra 1.6 115hp cumartesi günü arıza verdi. 'Acil servise götürün' diye uyarı mesajı veriyordu. Bugün yani pazar daha ik gün kullandığım aracı servise verdim. Termostat sorunu varmış. İnşallah akşam teslim edecekler.

Ama moralim bozuldu biraz. Sıfır araç alalım kafamız arımasın dedik, iki günde servise girdi. Hayırlısı bakalım...

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olsun takmayın ufak bi sorun olmuş anlaşılan geçmiş olsun : )

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de araç 1 yaşındayken falan klima ile ilgili bir problem olmuştu.. garantiden yapmışlardı.. şuan 5 yaşını geçti araç.. çok şükür başka bir problem çıkarmadı...

siz araca iyi davranırsanız o da sizi üzmüyo.. tabi istisnalar kaideyi bozmaz...

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de araç 1 yaşındayken falan klima ile ilgili bir problem olmuştu.. garantiden yapmışlardı.. şuan 5 yaşını geçti araç.. çok şükür başka bir problem çıkarmadı...

siz araca iyi davranırsanız o da sizi üzmüyo.. tabi istisnalar kaideyi bozmaz...

Benim ki istisnaydı...:)

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)) gercekten değişik bir sey olmus senin ki gineki ucuz bir sey ha

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu gün akşam aracı teslim aldım. Dediklerine göre termostat kopmle değişmiş. Bir daha böyle bir arıza vermeyeceğini garanti ettiler. Birazda formlarda araştırma yaptım. Bu sorun j kasalarda kronikmiş...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neticede mekanik bi sistem arıza yapması normal bu ilk günde olabilir 2 sene sonrada bu sizi aracınızdan soğutmasın pozitif bakın olaya