II. Istanbul Buluşması Fotoğrafları (13 Kasım 2011)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: II. Istanbul Buluşması Fotoğrafları (13 Kasım 2011)

O zaman 3. Istanbul Bulusmasi degil 1. Istanbul Calistayi olur 50 aracla. :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
O zaman 3. Istanbul Bulusmasi degil 1. Istanbul Calistayi olur 50 aracla. :)
olsun valla çalıştay olsun :))

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar,

Öncelikle hepinizden özür dilerim 11-14 Kasım tarihlerine denk gelen Kahire seyahatim nedeniyle buluşmaya çok istememe rağmen katılamadım.

Zaman ayırıp katılan arkadaşlara bu güzel fotoğrafları paylaştıkları için de teşekkürler. Hakan ve Hüseyin'in bu işte çok emeği var. Hüseyin Hocam ile buluşmadan önce kısa bir süre görüştük.

Emeği geçen herkese teşekkürler. Fotoğralar da arabalar da süper...Önceki İstanbul buluşmasının da rekoru kırılmış sayı olarak :) Aranızda olamadığım için kıskandım ne yalan söyliyim. :)

Ben de Mısır da Astra ve başka markaların araçlarını fotoğrafladım birkaç tane fırsat bulunca sizlerle paylaşacağım.

Araçlarınızın maşallahı var kazasız belasız kullanın :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her ne kadar aramızda olamasanızda, bol bol kulaklarınızı çınlattık, bir sonrakine birarada oluruz inşallah.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Her ne kadar aramızda olamasanızda, bol bol kulaklarınızı çınlattık, bir sonrakine birarada oluruz inşallah.
Kesinlike gözler sizi aradı ama inşallah bir sonrakine :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gercekten Uzakta olanları kıskandıracak kadar güzel bir buluşma. Emegi geçenlere ve katılımcılara teşekkürler. Acaba katılımcıları teker teker birde araçlarının başında çekip isimleri ile beraber bir konu başlığında yayınlasaydınız daha da güzel olabilirmiydi diye de edemedim. buluşmaya gelemeyen biri olarak fotodaki kişilerin tam olarak kimler oldugunu çıkaramadım. profil resimlerindeki fotolara kimseyi pek benzetemedim( hakan bey, tam kan hariç) . sercan bey de son fotoya bakılacak olursa kilo almış biraz:)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
gercekten Uzakta olanları kıskandıracak kadar güzel bir buluşma. Emegi geçenlere ve katılımcılara teşekkürler. Acaba katılımcıları teker teker birde araçlarının başında çekip isimleri ile beraber bir konu başlığında yayınlasaydınız daha da güzel olabilirmiydi diye de edemedim. buluşmaya gelemeyen biri olarak fotodaki kişilerin tam olarak kimler oldugunu çıkaramadım. profil resimlerindeki fotolara kimseyi pek benzetemedim( hakan bey, tam kan hariç) . sercan bey de son fotoya bakılacak olursa kilo almış biraz:)

böyle bir teklifte sanıyorum Tolga(Tamkan) abimiz bulunmuştu ama havada kalan sözlerden oldu.. :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

mesela toplu cekilen fotolarda k.adlarımızla belirtilebilir.. :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
mesela toplu cekilen fotolarda k.adlarımızla belirtilebilir.. :)
tamam ben hep birlikte çekindiğimiz fotoğraf üzerine kullanıcı adlarını yazacağım

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok keyifli olmuşa benziyor. Gelmeyi çok isterdim fakat mesafe baya var :) Bi dahaki toplanmalara inşallah :)