İç Dış Far Temizliği

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 2005 Astra H aracımın farları bayağı sararmış, içide bayağı toz almış durumda. İç-Dış temizletmeyi düşünüyorum fakat bazıları açılırsa su alır vs. diyor. Birde komple iç dış temizliğine 200 lira civarı fiyat veriyorlar. Bu işi genelde titizlikle yapanlar ne kadara yapıyor, açılması durumunda bir sıkıntı olur mu bilgi almak istiyorum. Teşekkürler

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far stop işiyle uğraşan yerler var. Cam ile farı ayırıp temizleyip bakım yaparak silikonla tekrar kapatıyorlar. Garantili iş yapıyorlar. Duyduğum 2002 stop diye bir yer. Nette araştırarak bilgi ve yorum edinin.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Garanti veren yerler var. Garantisi olup su alan, buhar yapan far-stop da var. İyi araştırın.

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik sadece dıştan temizlettim en azından eskisi kadar kötü görünmüyor. bir ara tamponu çiziklerden dolayı boyatmayı düşünüyordum o zamanda farların içini de temizletirim ikisi bir anda aradan çıkarmış olurum teşekkkürler cevaplar için

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik sadece dıştan temizlettim en azından eskisi kadar kötü görünmüyor. bir ara tamponu çiziklerden dolayı boyatmayı düşünüyordum o zamanda farların içini de temizletirim ikisi bir anda aradan çıkarmış olurum teşekkkürler cevaplar için

farları 180-200 derecede 4-5 dakikaya yakın fırına atıp,far camı ve gövdesini ayırdıktan sonra içini temizleyip,sonra güzelce slikonladıktan sonra kapatmıştı bi arkadaşım :)
marea aracım varken ben de yapmıştım aynı işlemi,tertemiz olmuştu.
maaliyet ; azcık slikon :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içerideki nikelaj nasıl temizleniyor. kullanılan özel bi madde var mı ,bezle silinince krom çizilir diyorlar