ic aydinlatma modifiyesi acill yardim

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelime ic aydinlatma projem var kafamda tasarladigimi uygulayamiyorum yardiiminiz gerekli
Simdi on ve arka paspas uzerini beyaz ledle aydinlatmayi dusunuyorum on sol kapiyi acinca tel dirreksiyon alti yanssin diger yerler yanmasin yani hangi kapi acilirsa o tarafta led yansin aracimda beyaz ledden baska renk kullanmiyorum on paneeli ve gostergeleeri beyaza cevirdim simdi sira bu projede yanliz sorun suki kapi icinde bulunan ic aydinlatma yi kapaatip acan dugmeeden elektrik alamiyorum o sistemmi kullanmam gerekiyor

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim bak bizim merthan abi de yeni yaptı aynısını,ama öyle sol kapıyı açınca sol yansın olmaz aslına bakarsan,hangi markanın orjinaline bakarsan bak tek kapıyı açınca tüm iç aydınlatma yanar,bırak hepsi yansın :)

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)

Ustad hepsinin yanmasini zaten usteki aydinlatmadan alirim yanliz ben ayri bi elektrik alip kapi iclerindeki dugmeyi nasil kullanirim yani o dugme nasil bir islevi yerine getiriyo + kutbu baska yerden alsam - kutbuda dugmeye baglasam dedigiim sistem olurmu herkesin yaptigi ssekil olmasini istemiyorum bnmki farkli olsun bende bi opelciyim hemde deli gibi

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta + kutbu ic aydinlatmadan alip - kutbuda kapidaki dugmeden saseden aldigimizda tek kapi acildiginda baglanan led yanar gibime geliyo cunki diger kapilar kapali ve dugme saseye degmiyo sizce olmazmi boyle yoksa hepsi yanarmi

piskoo6638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denendi sonuc firt

Dedigim sekil yaptim olmuyo baska fikri olan varmi ustaaa